گوشی Redmi K40 Pro از یک نمایشگر حفره‌دار بهره خواهد برد
اخبار

گوشی Redmi K40 Pro از یک نمایشگر حفره‌دار بهره خواهد برد

اوایل هفته جاری، شایعه‌ای منتشر شد که نشان می‌داد ردمی در سال 2021 حداقل یک پرچمدار جدید مجهز به چیپست اسنپدراگون 888 را به بازار عرضه خواهد کرد. یکی از این گوشی‌ها احتمالا Redmi K40 Pro است که انتظار می‌رود شیائومی آن را جانشین ردمی کی 30 پرو کند. با توجه به یک شایعه جدید، به‌نظر می‌رسد گوشی Redmi K40 Pro از یک نمایشگر حفره‌دار بهره می‌برد و بدین ترتیب از ناچ نمایشگر و یا دوربین سلفی پاپ‌آپ خبری نیست.

گوشی Redmi K40 Pro از یک نمایشگر حفره‌دار بهره خواهد برد

به گفته یکی از فاش‌کنندگان دنیای فناوری، نمایشگر گوشی Redmi K40 Pro از یک حفره برای قرارگیری دوربین سلفی برخوردار است. این حفره در گوشه بالایی و سمت چپ نمایشگر تعبیه شده و با شایعات قبلی که به وجود یک حفره در نمایشگر اشاره می‌کردند، مطابقت دارد. ماه گذشته نیز شایعه‌ای مبنی بر به‌کارگیری پنل OLED از نوع مسطح در این گوشی هوشمند منتشر شده بود. همچنین با توجه به این شایعه، حفره تعبیه شده درون این پنل از قطر 3.7 میلی‌متری برخوردار خواهد بود.

گوشی Redmi K40 Pro از یک نمایشگر حفره‌دار بهره خواهد برد

یکی از بخش‌هایی که ردمی کی 30 پرو در آن ضعف داشت، محدود بودن نرخ تازه‌سازی نمایشگر به 60 هرتز بود. با توجه به گزارش‌های جدید، به‌نظر می‌رسد پرچمدار جدید ردمی از یک نمایشگر با نرخ تازه‌سازی به مراتب بالاتر 120 یا حتی 144 هرتزی بهره می‌برد. چیپست اسنپدراگون 888 نیز به عنوان قلب تپنده این گوشی هوشمند خواهد بود و انتظار می‌رود باتری ردمی کی 40 پرو نیز از شارژ بسیار سریع پشتیبانی کند. از سوی دیگر، گوشی ردمی کی 40 نیز تا پایان سال جاری و یا اوایل سال 2021 به بازار عرضه می‌شود و از یک نمایشگر LCD، چیپست Dimensity 1000+ و باتری 4500 میلی‌آمپری بهره می‌برد.

پست های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *