Mi Human Sensor 2
اخبار

حسگر Mi Human Sensor 2 شیائومی با قیمت 7 دلار عرضه شد

شیائومی به‌تازگی از حسگر تشخیص حرکت انسان جدید خود تحت عنوان Mi Human Sensor 2 رونمایی کرد. این محصول قرار است با قیمت 9 دلار به بازار عرضه شود و کاربرانی که در کمپین جذب سرمایه پلتفرم یوپین مشارکت داشته باشند امکان خرید این محصول با قیمت پایین‌تر 7 دلار را خواهند داشت.

این حسگر قابلیت نصب در اتاق، راهرو و هر جای دیگری را دارد. عملکرد اصلی حسگر همان‌طور که از نامش مشخص است، ردیابی تحرک انسان‌ها است و با اتصال به سایر دستگاه‌های هوشمند خانه می‌تواند از طریق اپلیکیشن Mijia به کاربر هشدار داده و یک سری دستورات از پیش تعیین شده را در صورت بروز مشکل انجام دهد.

حسگر Mi Human Sensor 2

شیائومی مدعی شده است که Mi Human Sensor 2 فارغ از شرایط محیطی قادر است حرکات را شناسایی کند و مهم نیست که حسگر دقیقا روبروی خورشید و یا در یک مکان کاملا تاریک نصب شده باشد. این حسگر قابلیت اتصال به لامپ‌های هوشمند و دستگاه‌های امنیتی هوشمند دیگر شیائومی را ارائه می‌دهد و در صورت بروز مشکل، کاربر می‌تواند اطلاعات جامعی را در اپلیکیشن میجیا مشاهده کند.

Mi Human Sensor 2 قابلیت‌های مختلفی دارد و برای مثال می‌توان تعیین کرد که با تاریک شدن هوا، زمان مشخص شده و یا تشخیص حرکت، دستگاه دستور روشن شدن لامپ‌های هوشمند اتاق یا راهرو را صادر کند. در صورتی که فردی به حریم خصوصی خانه یا محل کار وارد شود، دستگاه می‌تواند دستور ضبط ویدیو را به دوربین‌های مداربسته شیائومی ارسال کند و یک نسخه از ویدیو را از طریق اپلیکیشن میجیا برای کاربر ارسال کند.

حسگر Mi Human Sensor 2

حسگر تشخیص حرکت جدید شیائومی از مصرف انرژی بسیار کمی بهره برده و تنها با یک باتری استاندارد CR2450 کار می‌کند که به ادعای شیائومی تا یکسال شارژدهی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *