فروشگاه اینترنتی شیائومی 360

فروشگاه اینترنتی شیائومی ۳۶۰ یک تیم تخصصی و با تجربه در زمینه محصولات شیائومی و فروش آنلاین است،که با راه اندازی فروشگاه آنلاین خود خدمات تخصصی ارائه می کند. ما در ایران امکان خرید مستقیم از چین نداریم و اگر هم بوسیله امکانات فعلی این امر حاصل شود قیمت تمام شده اینقدر بالاست که معمولا مقرون بصرفه نبوده و البته این مشکل تنها برای هموطنان و کشور عزیزمان نیست.

ارسال رایگان در محدوده

پرداخت آنلاین

ارسال سریع

پشتیبانی 12ساعته

تضمین اصالت کالا

رسالت ما

بسیاری از کشورهای دیگر کم وبیش به این موضوع دچارند و به غیر از قیمت تمام شده از نظر زمانی مابین ۲۰ الی ۳۰ روز کاری زمان لازم هست تا کالا به دست مشتری برسد. از این رو تیم شیائومی ۳۶۰ در ایران تصمیم گرفتند که وب سایت فروش آنلاین شیائومی را  راه اندازی کنند تا شما بتوانید محصولات شیائومی را با قیمت و تنوع و سرعت مناسب در ایران خریداری کنید.

تیم اجرایی شیائومی ۳۶۰ تجربه چندین ساله فعالیت بر روی برند شیائومی در ایران را دارند و اگر با برند شیائومی از قبل آشنایی داشته باشید حتما از فعالیت قبلی آنها در مجموعه های دیگر استفاده کرده اید ، ولی اینبار با تمام قدرت و تجربه چندین ساله و رفع نواقص قبلی آماده ارائه خدماتی هستند که به جرات می توانیم بگوییم تا به امروز در برند شیائومی در ایران تجربه نشده است.

 

اهداف فروشگاه شیائومی 360