فروشگاه اینترنتی شیائومی ۳۶۰ یک تیم تخصصی و با تجربه در زمینه محصولات شیائومی و فروش آنلاین است،که با راه اندازی فروشگاه آنلاین خود خدمات تخصصی ارائه می کند. ما در ایران امکان خرید مستقیم از چین نداریم و اگر هم بوسیله امکانات فعلی این امر حاصل شود قیمت تمام شده اینقدر بالاست که معمولا مقرون بصرفه نبوده و البته این مشکل تنها برای هموطنان و کشور عزیزمان نیست.  بسیاری از کشورهای دیگر کم وبیش به این موضوع دچارند و به غیر از قیمت تمام شده از نظر زمانی مابین ۲۰ الی ۳۰ روز کاری زمان لازم هست تا کالا به دست مشتری برسد. از این رو تیم شیائومی ۳۶۰ در ایران تصمیم گرفتند که وب سایت فروش آنلاین شیائومی را  راه اندازی کنند تا شما بتوانید محصولات شیائومی را با قیمت و تنوع و سرعت مناسب در ایران خریداری کنید.

تیم اجرایی شیائومی ۳۶۰ تجربه چندین ساله فعالیت بر روی برند شیائومی در ایران را دارند و اگر با برند شیائومی از قبل آشنایی داشته باشید حتما از فعالیت قبلی آنها در مجموعه های دیگر استفاده کرده اید ، ولی اینبار با تمام قدرت و تجربه چندین ساله و رفع نواقص قبلی آماده ارائه خدماتی هستند که به جرات می توانیم بگوییم تا به امروز در برند شیائومی در ایران تجربه نشده است. خلاصه ای از اهداف فروشگاه اینترنتی شیائومی ۳۶۰ به شرح زیر است :
– معرفی و توضیح دقیق درباره محصولات شیائومی جهت آشنایی کاربران
– آموزش های نصب و راه اندازی استفاده از محصول
– بررسی های تخصصی و ارائه اطلاعات و مشاوره از طریق مجله شیائومی۳۶۰ و پشتیبانی تلفنی از کاربران
– اخبار و اطلاع رسانی درباره محصولات و خدمات برند شیائومی
– قیمت گذاری صادقانه با حفظ اصالت سیاست شیائومی (سود کمتر-فروش بیشتر) وحفظ و احترام به منافع طرفین خرید و فروش
– فروش ویژه محصولات و پروموشن های جذاب برای طرفداران و مخصوصا اعضاء باشگاه مشتریان شیائومی۳۶۰
– خدمات فروش آنلاین متفاوت  با حفظ احترام به حقوق مشتریان در کمترین زمان و بالاترین کیفیت و سرعت ممکن

تلاش می کنیم رضایت شما را در شیائومی ۳۶۰‌ جلب نماییم و امیدواریم بتوانیم با خدمت رسانی مناسب و قیمت های منصفانه از این مهم برآییم .

نظرات و انتقادات خود را برای ما راسال کنید

پشتیبانی سایت شیائومی 360