header-banner header-banner

نمایش 1–20 از 28 نتیجه

لوازم جانبی موبایل

لوازم جانبی برای هدف افزایش کارایی موبایل مورد استفاده قرار گرفته که این باعث می شود افرادی که به دنبال لوازم جانبی هستند، کیفیت لوازم نیز برایشان مهم باشد. اولویت استفاده از لوازم جانبی متفاوت است و برخی از آن ها را می توان نادیده گرفت، اما برخی نیز میزان استفاده و کارایی آن ها به حدی بالا است که می توان آن ها را جزو لوازم ضروری برای موبایل بدانیم. در نتیجه استفاده بیشمار از لوازم جانبی و احساس نیاز از سوی متقاضیان، فروشگاه شیائومی 360 برآن شده تا انواع لوازم جانبی موبایل را با قیمت مناسب برای شما عرضه کند.

اهمیت لوازم جانبی موبایل

قطعا به دلیل اهمیت بالای لوازم جانبی، باید وقت زیادی را برای انتخاب و تهیه آن در نظر بگیرید. البته در این مسیر برند تلفن همراه شما نیز مهم است چرا که هر لوازمی برای تمام برند های موبایل کارآمد نخواهد بود. تهیه لوازم جانبی برند های مختلف در ایران کار دشواری نیست اما باید توجه داشت که هر چه استفاده از یک برند بیشتر باشد، دسترسی به لوازم جانبی آن آسان تر خواهد بود.
بخش های لوازم جانبی برای موبایل
لوازم جانبی مختلفی برای گوشی های هوشمند وجود دارد ولی برخی از آن ها کاربرد بیشتری نسبت به سایر لوازم دارند و تنوع آن ها بسیار زیاد است. این تنوع می تواند ناشی از پیشرفت ها و نوآوری های روزانه در طراحی انواع دستگاه های هوشمند بوده و نیاز باشد لوازم جانبی با مدل های مختلف وجود داشته باشد تا بتواند پاسخگوی نیاز ها و سلیقه های متفاوت باشد. حال می خواهیم اصلی ترین لوازم جانبی را نام برده و توضیحاتی در مورد آن ها دهیم:

کارت حافظه

از محبوب ترین لوازم جانبی موبایل، کارت حافظه است. چرا که این امکان را می دهد تا بتوانید از برنامه ها و نرم افزار های بیشتر و با کیفیت تری استفاده کنید و همچنین می توان خاطرات بیشتری را در آن به یادگار داشته باشید. یک کارت حافظه با اندازه ای برابر یک بند انگشت، می تواند فضایی برابر با 4 تا 256 گیگابایت را در مدل های مختلف ایجاد کند. به دلیل بالا بودن فیلمبرداری و عکاسی دستگاه های امروزی، کارت حافظه اهمیت بیشتری نیز پیدا کرده چرا که حافظه موبایل به سرعت پر شده و کارایی گوشی پایین می آید. البته شایان به ذکر است که برخی برند ها از کارت حافظه پشتیبانی نمی کنند اما به صورت خودکار، حافظه داخلی آن ها پاسخگوی نیازهای کاربر می باشد.

قاب گوشی

قاب گوشی از عوامل نشان دهنده تلفن همراه می باشد و در ظاهر و لذت استفاده از موبایل خیلی موثر است. اما هدف از ساخت آن فقط زیبایی نیست؛ زیرا قاب گوشی از عوامل بسیار موثر در بالا بردن مقاومت گوشی شما می شود.

محافظ صفحه نمایش

محافظ صفحه می تواند شما را از پرداخت هزینه های بالای تعویض تاچ LCD معاف کند. چرا که در این روزگار با تورم اقتصادی بالا، در صورت آسیب دیدن صفحه نمایش، هزینه زیادی را برای مالک گوشی به یادگار می گذارد.

پاور بانک

پاور بانک در برخی شرایط خیلی خیلی مفید است به حدی که آن را قلب دوم موبایل در نظر می گیرند. خود را در وسط یک اتوبان تصصور کنید، در حالیکه شارژ گوشی شما 10 درصد می باشد، در این شرایط وجود پاور بانک حکم طلا را دارد. در نتیجه اگر اهل مسافرت هستید یا کسب و کار شما نیاز به پیمودن راه طولانی دارد، پاور بانک یک کالای بسیار ضروری برای شما خواهد بود.

هندزفری و هدفون

هندزفری و هدفون در این روز ها بین تقریبا همه جوانان به شدت رواج یافته و میزان استفاده از آن ها به میزان تمام استفاده کنندگان از موبایل می باشد. این نیز به دلیل خطرات استفاده از تلفن همراه در فضای باز، سهولت استفاده از هندزفری یا هدفون است.

کابل تبدیل

این وسیله در برخی شرایط یک وسیله غیر ضروری و فرعی است اما در برخی شرایط اهمیت آن بسیار پر رنگ می شود. در نتیجه داشتن این وسیله می تواند مفید بوده و توصیه می شود یکی از آن ها در وسایل خود داشته باشید. کابل تبدیل (OTG)، یک رابط بوده که می تواند فلش یا USB را به راحتی به گوشی موبایل شما وصل کند تا فایل هایی که حجم زیادی دارند، توسط این کابل به راحتی قابل انتقال باشند.

گزینه مورد نظر را انتخاب کنید
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
کافیست خارج از کادر را کلیک کنید.
مقایسه