نمایش 1–16 از 37 نتیجه

نمایش سایدبار
خاکستری
سفید

گوشی موبایل Poco F2 Pro ظرفیت128/256گیگابایت

۱۴,۶۵۰,۰۰۰ تومان ۱۴,۳۵۰,۰۰۰ تومان
آبی
خاکستری
مشکی

گوشی موبایل Poco X3 ظرفیت64/128گیگابایت

۶,۴۰۰,۰۰۰ تومان۶,۹۲۰,۰۰۰ تومان
آبی
سفید

گوشی موبایل شیائومی Mi Note 10 Lite ظرفیت 128/64گیگابایت

سبز
سفید
مشکی

گوشی موبایل شیائومی Mi Note 10 ظرفیت128گیگابایت

سبز
مشکی

گوشی موبایل شیائومی Mi10 5G ظرفیت256گیگابایت

۲۱,۷۵۰,۰۰۰ تومان
آبی
مشکی

گوشی موبایل شیائومی Redmi 8A ظرفیت 32/64 گیگابایت

۲,۶۵۰,۰۰۰ تومان
آبی
خاکستری
سبز

گوشی موبایل شیائومی Redmi 9A ظرفیت 32/128 گیگابایت

۲,۸۰۰,۰۰۰ تومان
خاکستری
نارنجی

گوشی موبایل شیائومی Redmi 9C ظرفیت 64 گیگابایت

۳,۲۳۰,۰۰۰ تومان۳,۶۳۰,۰۰۰ تومان
آبی
خاکستری

گوشی موبایل شیائومی Redmi Note 8 Pro ظرفیت ۱۲۸/64 گیگابایت

۵,۸۰۰,۰۰۰ تومان۶,۳۵۰,۰۰۰ تومان
آبی
بنفش روشن
سفید
مشکی

گوشی موبایل شیائومی Redmi Note 8 ظرفیت ۱۲۸/۶۴ گیگابایت

خاکستری
سبز

گوشی موبایل شیائومی Redmi Note 9 Pro ظرفیت 64/128 گیگابایت

۷,۵۰۰,۰۰۰ تومان ۷,۴۰۰,۰۰۰ تومان
خاکستری
سبز

گوشی موبایل شیائومی Redmi Note 9 ظرفیت۶۴/۱۲۸گیگابایت

۴,۲۵۰,۰۰۰ تومان۴,۷۵۰,۰۰۰ تومان
آبی
خاکستری
سفید
مشکی

گوشی موبایل شیائومی Redmi Note 9S ظرفیت64/128گیگابایت

۵,۴۳۰,۰۰۰ تومان۶,۴۳۰,۰۰۰ تومان
بنفش روشن
خاکستری
مشکی

گوشی موبایل شیائومی Redmi9 ظرفیت32/64/128گیگابایت

۳,۳۰۰,۰۰۰ تومان۳,۶۰۰,۰۰۰ تومان
آبی
زرد
مشکی

گوشی هوشمند شیائومی POCO M3

۴,۴۳۰,۰۰۰ تومان۴,۸۰۰,۰۰۰ تومان

گوشی موبایل Black Shark 2 Pro ظرفیت ۱۲۸/۲۵۶ گیگابایت

موبایل شیائومی

کارشناسان می گویند در سال گذشته ده ها میلیون گوشی هوشمند به فروش رفته است که خبر خوبی برای فروشندگان این گونه وسایل محسوب می شود. با این حال باید دید که چند نفر به طور قطع می دانند که گوشی هوشمند چیست؟ آیا صرفا دستگاه پر زرق و برقی است که به شما اجازه می دهد بتوانید توسط آن قطعات کوتاه فیلم را تماشا کنید؟ یا اصلا یک ابزار کاری و تجاری است؟ به نظر شما چیزی است که بتوان با گذاشتن آن رو میز مذاکره، همکاران و طرف های مذاکره را تحت تاثیر قرار داد؟ و از همه مهمتر، داشتن یکی از این دستگاه ها چه معنی و مفهومی برای شما دارد؟با گذشت زمان گوشی ها هوشمند تر شده و به شکلی که امروزه در دسترس قرار گرفته، تبدیل شده اند.

مشخصات یک گوشی هوشمند، صفحه نمایش بزرگ، قابلیت کار با اطلاعات و ابزاری دستی برای ارائه کارایی های کامل یک تلفن مانند مکالمه است. به عبارتی دیگر، گوشی هوشمند ترکیبی از دستگاه های سنتی ارتباطی با برنامه های کاربردی و اطلاعات پیشرفته است.

گوشی های هوشمند دو تفاوت اساسی با گوشی های معمولی دارند، اول، چگونگی ساخت و دیگری کاری که انجام می دهند. چگونگی ساخت به این معنی است که در ساخت این گوشی ها از سیستم های باز استفاده می شود (سیستم باز یا open system به گونه ای از طراحی گفته می شود که ضمن قبول دسته ای از استاندارد های عام و مورد قبول، قابلیت کار با هر نرم افزار و سخت افزاری را داشته باشد). استفاده از این سیستم ها به منظور بهره بردن از مهارت، نیرو و ابداعات شرکت های مختلف در دامنه وسیعی از صنایع متفاوت است و نتیجه این امر، توسعه ساختاری گوشی های موبایل از طریق اصلاح سریع و بهبود دائمی خواهد بود. علاوه بر مشخص کردن دو راه براش تشخیص گوشی های هوشمند، می توان به دو گروه اصلی اشاره کرد که از صنعت و کاربران تشکیل شده است. برای صنعت و سازندگان گوشی های هوشمند، همه چیز در نرم افزار خلاصه می شود.

گوشی های هوشمند، یک سیستم عامل چند وظیفه ای (multitasking) و قابل برنامه ریزی دارند که کاربران را قادر می سازد خود را با قابلیت ها و امکانات گوشی خود هماهنگ کنند. از طرف دیگر برای کاربران مسئله هنوز همان قابلیت ها و امکانات است. با این تفاوت که آن ها به این مسئله از جنبه دیگری نگاه می کنند. از نگاه کاربران، گوشی تلفن وسیله ای است که به آن ها امکان کار و دسترسی به جدیدترین برنامه های تجاری، ایمیل بی سیم، اتوماسیون تجاری و مدیریت توزیع شبکه ای را می دهد و در عین حال این توانایی را ایجاد می کند تا نتایج را با نرم افزاری در دفتر شرکت خود به اشتراک گذاشته و هماهنگ سازند. بنابراین تعریفی که کاربران خواهند داشت، وابسته به عملکرد تولید کنندگان گوشی های هوشمند است و نتیجه این خواهد بود که این تعاریف پیوسته با عرضه آخرین برنامه های کاربردی، جدیدترین سیستم عامل ها، و پیشرفته ترین قابلیت ها و امکانات تغییر می یابند.

در انتها اگر فکر می کنید که صاحب یک گوشی هوشمند هستید، احتمالا همینطور است ولی اگر خیال می کنید که همین گوشی طی دو سال آینده همچنان گوشی هوشمند نامیده خواهد شد، به طور حتم در اشتباه هستید.

عرصه انواع گوشی های موبایل شیائومی ، ردمی ، بلک شارک ، پوکو و غیره با بهترین قیمت ، گارانتی 18 ماهه و در صورت انتخاب ، با کد رجیستری  و همچنین کالاهای جانبی موبایل مانند کاور سیلیکونی و محافظ صفحه نمایش داریم.