آموزش رفع مشکل اتصال هندزفری Haylou GT1 و Haylou T19
آموزش

آموزش رفع مشکل اتصال هندزفری Haylou GT1 و Haylou T19

در صورتی که هندزفری بی‌سیم Haylou GT1 و یا Haylou T19 شما در اتصال به گوشی هوشمند دچار مشکل شده است، با استفاده از این آموزش می‌توانید مشکل مذکور را برطرف کنید. دقت کنید که بدین منظور باید گوشی هوشمند را در نزدیکی خود قرار داده و تاریخچه اتصال هندزفریها به گوشی را از قسمت تنظیمات بلوتوث گوشی هوشمندتان پاک کنید.

Haylou T19

ریست فکتوری هندزفری Haylou T19

ریست کردن این هندزفری بسیار آسان است. اگر به کیس شارژ نگاه کنید، در قسمت جلویی یک چراغ چشمک زن به رنگ سفید وجود دارد. دقیقا در آن طرف کیس (پشت کیس شارژ) یک پنل لمسی وجود دارد که با استفاده از آن می‌توان تنظیمات هندزفری را به طور کامل در حالت کارخانه‌ یا پیش‌فرض قرار داد. ابتدا هر دو هندزفری سمت چپ و راست را درون کیس شارژ قرار داده و درب کیس را ببندید

برای ریست کردن کافیست 4 بار با انگشت خود به این پنل لمسی ضربه بزنید. اگر این کار را با دقت و درست انجام داده باشید، چراغ قسمت جلوی کیس به صورت چشمک زن به رنگ قرمز و سفید روشن خواهد شد. این یعنی فرآیند ریست شدن هندزفری با موفقیت انجام شده است. اکنون می‌توانید هندزفری‌ها را از کیس خارج کرده به گوشی هوشمندتان متصل کنید.

Haylou T19

ریست فکتوری هندزفری Haylou GT1

اگر هندزفری بی‌سیم Haylou GT1 شما در اتصال به گوشی هوشمندتان دچار مشکل شده باشد، چراغ سفیدی که در بدنه هر کدام از هندزفری‌های سمت چپ و راست تعبیه شده است با سرعت بالا و به رنگ سفید چشمک می‌زند. همچنین از آنجایی که این هندزفری قابلیت اتصال جداگانه (به صورت تکی) را ارائه می‌دهد ممکن است این مشکل را فقط در هندزفری سمت چپ/راست یا هر دو سمت تجربه کنید.

ابتدا باید تاریخچه اتصال‌ قبلی به گوشی هوشمند را حذف کنید. بدین منظور به تنظیمات بلوتوث یا لیست دستگاه‌های متصل به گوشی رفته و با لمس بر روی نام هندزفری، گزینه Forget، Remove یا Ignore را انتخاب کنید. اکنون چراغ هر دو هندزفری به صورت سریع و به رنگ سفید شروع به چشمک‌ زدن می‌کنند.

Haylou GT1

ابتدا هر دو هندزفری را درون کیس شارژ قرار دهید تا با روشن شدن چراغ قرمز بر روی بدنه، در وضعیت شارژ قرار بگیرند. سپس در حالی که درب کیس شارژ باز است، به مدت 15 ثانیه انگشت خود را بر روی پنل لمسی هر دو هندزفری سمت چپ و راست قرار دهید. پس از گذشت 10 ثانیه باید چراغ هر دو هندزفری به رنگ سفید و قرمز و به حالت چشمک‌زن درآید. پس از این، 5 ثانیه دیگر هم انگشتتان را بر روی پنل لمسی نگه داشته باشید تا چراغ هر دو هندزفری از حالت چشمک‌زن خارج شده و خاموش شوند. در این شرایط هندزفری‌ها خاموش می‌شوند و در وضعیت شارژ قرار می‌گیرند.

Haylou GT1

اگر هندزفری‌ها را از کیس خارج کنید، چراغ‌ها به‌ صورت چشمک‌زن به رنگ قرمز و سفید روشن هستند که به معنی جستجو برای اتصال خواهد بود. هندزفری‌ها به یکدیگر متصل می‌شوند و چراغ یکی از هندزفری‌ها به صورت چشمک‌زن سریع و به رنگ سفید روشن می‌شود. این یعنی عملیات ریست فکتوری با موفقیت انجام شده و همه چیز آماده است.

اکنون می‌توانید هندزفری را بدون هیچ مشکلی به گوشی هوشمندتان متصل کنید. پیغام اتصال در گوشی هوشمند نمایش داده می‌شود و با اتصال به یکی از هندزفری‌های سمت چپ یا راست، هر دو هندزفری به گوشی متصل خواهد شد.

2 یک نظر در “آموزش رفع مشکل اتصال هندزفری Haylou GT1 و Haylou T19

 1. سید محمد راد گفت:

  سلام من این هدستو امروز گرفتم،خواهش میکنم کمکم کنید پروسه ثبت نام اپلیکیشن خیلی پیچیدس هر کار کردم ثبت نام نمیکنه

  1. سلام سید محمد راد عزیز
   رد خدمت شما هستیم با شماره زیر تماس حاصل فرمایید
   66961856

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *