نمایش 1–16 از 41 نتیجه

نمایش سایدبار
بنفش روشن
مشکی

گوشی شیائومی Redmi Note 9T ظرفیت 64/128گیگابایت

۴,۵۰۰,۰۰۰ تومان
آبی
مشکی

گوشی موبایل Poco X3 NFC ظرفیت64/128گیگابایت

۵,۳۵۰,۰۰۰ تومان
آبی
برنز
مشکی

گوشی موبایل POCO X3 Pro ظرفیت256/128گیگابایت

۶,۳۵۰,۰۰۰ تومان۷,۴۵۰,۰۰۰ تومان
سبز
مشکی

گوشی موبایل شیائومی Mi10 5G ظرفیت256گیگابایت

۱۸,۱۵۰,۰۰۰ تومان
آبی
خاکستری
سبز
نارنجی
مشکی

گوشی موبایل شیائومی Redmi 9C ظرفیت 64 گیگابایت

۳,۴۰۰,۰۰۰ تومان
آبی
خاکستری
سبز
سفید

گوشی موبایل شیائومی Redmi Note 8 Pro ظرفیت ۱۲۸/64 گیگابایت

۵,۱۰۰,۰۰۰ تومان
خاکستری
سبز
سفید

گوشی موبایل شیائومی Redmi Note 9 Pro ظرفیت 64/128 گیگابایت

۶,۲۵۰,۰۰۰ تومان
خاکستری
سبز

گوشی موبایل شیائومی Redmi Note 9 ظرفیت۶۴/۱۲۸گیگابایت

۴,۴۰۰,۰۰۰ تومان
آبی
خاکستری
سفید

گوشی موبایل شیائومی Redmi Note 9S ظرفیت64/128گیگابایت

۶,۵۰۰,۰۰۰ تومان
آبی
خاکستری
سبز
نارنجی

گوشی هوشمند Redmi 9T ظرفیت 64/128گیگابایت

۴,۰۵۰,۰۰۰ تومان۴,۱۰۰,۰۰۰ تومان
مشکی
نقره‌ای

گوشی هوشمند شیائومی Mi 10T Pro

۱۳,۷۰۰,۰۰۰ تومان۱۳,۹۰۰,۰۰۰ تومان
آبی
زرد
مشکی

گوشی هوشمند شیائومی POCO M3

۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان۴,۳۵۰,۰۰۰ تومان

گوشی موبایل Black Shark 2 Pro ظرفیت ۱۲۸/۲۵۶ گیگابایت

گوشی موبایل Black Shark 2 ظرفیت 128/256 گیگابایت

گوشی موبایل Black Shark 3 ظرفیت 256/512 گیگابایت

خاکستری
سفید

گوشی موبایل Poco F2 Pro ظرفیت128/256گیگابایت

موبایل شیائومی

کارشناسان می گویند در سال گذشته ده ها میلیون گوشی هوشمند به فروش رفته است که خبر خوبی برای فروشندگان این گونه وسایل محسوب می شود. با این حال باید دید که چند نفر به طور قطع می دانند که گوشی هوشمند چیست؟ آیا صرفا دستگاه پر زرق و برقی است که به شما اجازه می دهد بتوانید توسط آن قطعات کوتاه فیلم را تماشا کنید؟ یا اصلا یک ابزار کاری و تجاری است؟ به نظر شما چیزی است که بتوان با گذاشتن آن رو میز مذاکره، همکاران و طرف های مذاکره را تحت تاثیر قرار داد؟ و از همه مهمتر، داشتن یکی از این دستگاه ها چه معنی و مفهومی برای شما دارد؟با گذشت زمان گوشی ها هوشمند تر شده و به شکلی که امروزه در دسترس قرار گرفته، تبدیل شده اند.

مشخصات یک گوشی هوشمند، صفحه نمایش بزرگ، قابلیت کار با اطلاعات و ابزاری دستی برای ارائه کارایی های کامل یک تلفن مانند مکالمه است. به عبارتی دیگر، گوشی هوشمند ترکیبی از دستگاه های سنتی ارتباطی با برنامه های کاربردی و اطلاعات پیشرفته است.

گوشی های هوشمند دو تفاوت اساسی با گوشی های معمولی دارند، اول، چگونگی ساخت و دیگری کاری که انجام می دهند. چگونگی ساخت به این معنی است که در ساخت این گوشی ها از سیستم های باز استفاده می شود (سیستم باز یا open system به گونه ای از طراحی گفته می شود که ضمن قبول دسته ای از استاندارد های عام و مورد قبول، قابلیت کار با هر نرم افزار و سخت افزاری را داشته باشد). استفاده از این سیستم ها به منظور بهره بردن از مهارت، نیرو و ابداعات شرکت های مختلف در دامنه وسیعی از صنایع متفاوت است و نتیجه این امر، توسعه ساختاری گوشی های موبایل از طریق اصلاح سریع و بهبود دائمی خواهد بود. علاوه بر مشخص کردن دو راه براش تشخیص گوشی های هوشمند، می توان به دو گروه اصلی اشاره کرد که از صنعت و کاربران تشکیل شده است. برای صنعت و سازندگان گوشی های هوشمند، همه چیز در نرم افزار خلاصه می شود.

گوشی های هوشمند، یک سیستم عامل چند وظیفه ای (multitasking) و قابل برنامه ریزی دارند که کاربران را قادر می سازد خود را با قابلیت ها و امکانات گوشی خود هماهنگ کنند. از طرف دیگر برای کاربران مسئله هنوز همان قابلیت ها و امکانات است. با این تفاوت که آن ها به این مسئله از جنبه دیگری نگاه می کنند. از نگاه کاربران، گوشی تلفن وسیله ای است که به آن ها امکان کار و دسترسی به جدیدترین برنامه های تجاری، ایمیل بی سیم، اتوماسیون تجاری و مدیریت توزیع شبکه ای را می دهد و در عین حال این توانایی را ایجاد می کند تا نتایج را با نرم افزاری در دفتر شرکت خود به اشتراک گذاشته و هماهنگ سازند. بنابراین تعریفی که کاربران خواهند داشت، وابسته به عملکرد تولید کنندگان گوشی های هوشمند است و نتیجه این خواهد بود که این تعاریف پیوسته با عرضه آخرین برنامه های کاربردی، جدیدترین سیستم عامل ها، و پیشرفته ترین قابلیت ها و امکانات تغییر می یابند.

در انتها اگر فکر می کنید که صاحب یک گوشی هوشمند هستید، احتمالا همینطور است ولی اگر خیال می کنید که همین گوشی طی دو سال آینده همچنان گوشی هوشمند نامیده خواهد شد، به طور حتم در اشتباه هستید.

عرصه انواع گوشی های موبایل شیائومی ، ردمی ، بلک شارک ، پوکو و غیره با بهترین قیمت ، گارانتی 18 ماهه و در صورت انتخاب ، با کد رجیستری  و همچنین کالاهای جانبی موبایل مانند کاور سیلیکونی و محافظ صفحه نمایش داریم.