اخبار

رطوبت‌ساز هوشمند Deerma بدون ایجاد مه با قیمت 75 دلاری

شیائومی رطوبت‌ساز جدید خود تحت عنوان Deerma Smart Fog-free Humidifier را با قیمت 75 دلاری به بازار عرضه می‌کند. این دستگاه رطوبت‌ساز هوشمند از یک نازل اسپری کننده آب با ظرفیت 510 میلی‌لیتر در ساعت بهره می‌برد و به لطف اجزای فیلتر کننده آب با 21 لایه، در دراز مدت نیازی به شستشو و یا استفاده از آب تصفیه شده نیست.

این دستگاه از طریق اپلیکیشن Mijia قابل کنترل است و عملکردی هوشمند دارد. دستگاه‌های تولید رطوبت معمولا در سه دسته‌بندی قرار می‌گیرند که شامل تبخیر سرد، تبخیر گرم و اولتراسونیک می‌شود. در دو نوع اول دستگاه با استفاده از فن‌های مخصوص و یا گرمایش، آب را به مولکول‌های بسیار ریز تبدیل می‌کند که به شکل بخار تولید شده و قابل رویت هستند. دستگاه‌های مبتنی بر فناوری اولتراسونیک نیز فقط با آب تصفیه شده قابل استفاده هستند.

رطوبت‌ساز هوشمند Deerma بدون ایجاد مه با قیمت 75 دلاری

اما طراحی دستگاه رطوبت‌ساز هوشمند Deerma دیرما از مکانیزم تبدیل آب لوله‌کشی به مولکول‌های آب با اندازه نانو بهره می‌برد و بدین ترتیب باکتری‌ها و ذرات دیگر، توانایی جذب شدن به این مولکول‌ها را ندارند. این دستگاه صرفا رطوبت ایجاد کرده و هوای اتاق را تمیز می‌کند. ساختار پمپ در این محصول به‌گونه‌ای است که آب از درون یک فیلتر مخصوص 21 لایه‌ای عبور می‌کند. اسپری شدن آب بر روی این فیلتر باعث مرطوب شدن آن شده و این روند به جریان پیدا کردن آب درون مخزن و جمع نشدن باکتری‌ها درون آن کمک می‌کند.

رطوبت‌ساز هوشمند Deerma بدون ایجاد مه با قیمت 75 دلاری

فیلتر به‌کار رفته در رطوبت‌ساز هوشمند Deerma از فیبرهایی با جذب بسیار بالا و رزین مخصوص با توانایی پاکسازی داخلی بهره می‌برد و ساختار 21 لایه‌ای باعث می‌شود تا تمام ناخالصی‌های موجود در آب لوله‌کشی از بین برود. یکی دیگر از نقاط قوت این مدل، عدم ایجاد مه یا بخار مرئی است. کاربر می‌تواند با استفاده از اپلیکیشن Mijia حجم رطوبت دستگاه را به راحتی کنترل کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *