اسکوتر برقی تاشو Ninebot Segway E8 مخصوص کودکان
اخبار

اسکوتر برقی تاشو Ninebot Segway E8 مخصوص کودکان

شرکت Ninebot به‌تازگی اسکوتر برقی تاشو جدید خود تحت عنوان Ninebot Segway E8 را برای کودکان عرضه کرد. این اسکوتر از یک موتور الکتریکی با توان 130 وات بهره می‌برد و با یکبار شارژ کامل باتری قادر است تا مسافت 10 کیلومتر حرکت کند. اسکوتر برقی جدید ناین‌بات حداکثر سرعت 14 کیلومتر در ساعت را ارائه می‌دهد که برای کودکان مناسب است.

برای افزایش امنیت کودکان، ناین‌بات در این اسکوتر برقی سه سیستم ترمز را به‌کار برده است. طراحی تاشو اسکوتر امکان جابه‌جایی راحت‌تر آن درون خودرو را میسر می‌کند و به‌لطف استفاده از آلیاژ آلومینیوم در بدنه اصلی اسکوتر، وزن این محصول تنها 7.9 کیلوگرم است که به کودک اجازه می‌دهد بدون نیاز به والدین، دستگاه را جابه‌جا کند. دسته‌ها نسبت به مدل قبلی کوچک‌تر شده‌اند و از یک پوشش ضد حساسیت و ضد سایش EVA بهره می‌برند.

اسکوتر برقی تاشو Ninebot Segway E8 مخصوص کودکان

اسکوتر برقی Ninebot Segway E8 قابلیت تحمل حداکثر وزن 50 کیلوگرمی مسافر را دارد و ساختار مستحکم آن نیز وزن ایستایی تا حداکثر 600 کیلوگرم را تحمل می‌کند. مکانیزم تاشوی هوشمند به‌کار رفته در این اسکوتر برقی با استفاده از دکمه و در عرض 3 ثانیه عمل می‌کند و پس از تاشدن، ابعاد بسیار جمع و جوری را ارائه می‌دهد که به راحتی می‌توان دستگاه را درون صندوق یا صندلی عقب خودرو حمل کرد.

ارتفاع سطح پدال از زمین فقط 10 سانتی‌متر است و به همین دلیل مرکز ثقل پایین‌تر و نزدیک‌تر به زمین قرار گرفته و کودک سواری پایدارتری را تجربه می‌کند. ناین‌بات برای کسب اطمینان از عملکرد ایمن دستگاه آن را در تست‌های 2000 کیلومتری مورد بررسی قرار می‌دهد. Ninebot Segway E8 از سیستم ترمز دستی، ترمزهای EBS ذخیره انرژی و ترمز‌های عقب پایی بهره می‌برد تا امنیت کودک در هنگام جابه‌جایی کاملا تضمین شود.

اسکوتر برقی تاشو Ninebot Segway E8 مخصوص کودکان

این اسکوتر برقی همچنین دارای الگوریتم‌های تشخیصی هوشمندی است که اطلاعاتی مانند سرعت، شتاب و تنظیمات دستگاه را ثبت می‌کند. زمانی که کودک اهرم گاز را رها می‌کند و یا ترمز می‌گیرد، این الگوریتم دستور خاموش شدن موتور الکتریکی را صادر می‌کند. سیستم تعلیق در این اسکوتر برقی شامل کمک‌ فنر 40 میلی‌متری در قسمت جلویی می‌شود که میزان ضربات وارد شده به بدن کودک در اثر دست انداز و چاله‌ها را تا حد زیادی کاهش می‌دهد. علاوه بر این، لاستیک‌های انعطاف‌پذیر باعث می‌شود تا ضربات وارده حتی بیشتر از پیش کاهش پیدا کنند.

Ninebot Segway E8 از یک حالت کروز مخصوص بهره می‌برد که به کودک اجازه می‌دهد با سرعت مطمئن و بدون نیاز به فشردن اهرم گاز، به حرکت خود ادامه دهد. برای فعال کردن این حالت کافیست پای خود را بر روی زمین جابه‌جا کنید و هر چه میزان نیروی وارد شده توسط پا بیشتر باشد، شتاب اسکوتر نیز بیشتر خواهد بود. علاوه بر این، این اسکوتر از دو حالت رانندگی دیگر شامل اسپرت و ایمن بهره می‌برد که با فشردن یک دکمه به راحتی قابل انتخاب هستند.

اسکوتر برقی تاشو Ninebot Segway E8 مخصوص کودکان

بدنه اسکوتر برقی تاشو Ninebot Segway E8 از جنس آلومینیوم رده هوا فضا ساخته شده است و علیرغم وزن سبک، استحکام بسیار بالایی دارد. ناین‌بات در این اسکوتر از یک باتری 18650 میلی‌آمپری استفاده کرده است که نسبت به باتری‌های معمول ظرفیت تخلیه شارژ دو برابر بیشتر را ارائه می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *