لپ‌تاپ RedmiBook Pro 14S
اخبار

لپ‌تاپ RedmiBook Pro 14S با پردازنده Ryzen 5700U در گیک‌بنچ رویت شد

به‌تازگی لپ‌تاپ RedmiBook Pro 14S در پایگاه اطلاعاتی گیک‌بنچ رویت شده است. این لپ‌تاپ از یک پردازنده موبایل AMD Ryzen 5700U بهره می‌برد و عملکرد بهتری را نسبت به ردمی بوک 14 ارائه خواهد داد. بر اساس گزارش نوت‌بوک‌چک، حتی بنچمارک‌های این لپ‌تاپ جدید نیز منتشر شده است. این بنچمارک‌ها نتایج بسیار خوبی را نشان می‌دهند، به‌طوری که پردازنده موبایل جدید ای‌ام‌دی نسبت به Ryzen 4700U حدودا 28 درصد عملکرد بهتری را ارائه می‌دهد.

پردازنده Ryzen 4700U در لپ‌تاپ ردمی بوک 14 به‌کار رفته است و حالا به‌نظر می رسد ردمی با عرضه این لپ‌تاپ با نسل جدید پردازنده‌های موبایل AMD قصد دارد کاربرانی که به عملکرد بهتری نیاز دارند را به سوی خود جذب کند. با توجه به نتایج بنچمارک که در Geekbench 5 به ثبت رسیده‌اند، عملکرد لپ‌تاپ در بخش چند هسته‌ای ثبت شده است.

لپ‌تاپ RedmiBook Pro 14S با پردازنده Ryzen 5700U

پردازنده مبتنی بر ریزمعماری Lucienne Zen 2 به‌کار رفته در لپ‌تاپ RedmiBook Pro 14S هم در بخش پردازنده و هم تراشه گرافیکی مجتمع، بهبود محسوسی را نشان می‌دهد. اخیرا، پردازنده موبایل Ryzen 7 5700U ای‌ام‌دی نیز در چند لپ‌تاپ از چند برند مختلف در گیک‌بنچ مشاهده شده است اما جدیدترین بنچمارک به لپ‌تاپ ردمی بوک پرو 14 اس اختصاص دارد.لپ‌تاپ RedmiBook Pro 14S با پردازنده Ryzen 5700U

 

Ryzen 7 5700U از 8 هسته و 16 رشته پردازشی بهره می‌برد و در بخش چند هسته‌ای موفق به کسب 6431 امتیاز شده است. متاسفانه جزئیات خاصی در مورد سایر مشخصات فنی لپ‌تاپ در گیک‌بنچ ثبت نشده است و فعلا باید منتظر معرفی رسمی این مدل توسط ردمی باشیم. به هر حال، سری پردازنده‌های رایزن 5000 بهترین گزینه‌های موبایل AMD در حال حاضر محسوب می‌شوند و انتظار می‌رود لپ‌تاپ‌های بیشتری با این پردازنده در نیمه نخست 2021 روانه بازار شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *