معرفی برند ninebot

برند Ninebot

معرفی برند Ninebot

Ninebot یک شرکت خصوصی است که دفتر مرکزی آن در شهر پکن، چین قرار دارد. در آوریل سال 2015 شرکت Ninebot با Segway Inc که مقر اصلی آن در بدفورد، نیوهمشایر است همکاری کرده و آن را خریداری کرد. تمرکز اصلی این دو شرکت بر تحقیق و توسعه، طراحی، ساخت، توزیع و فروش محصولات حمل و نقل از راه دور بوده و هدف نهایی نیز ترویج تکامل محصولات برای تبدیل شدن به پیشروترین ارائه دهنده راه حل‌های رباتیک موبایل در سراسر جهان است.

برند Ninebot در قاره‌های آسیا و اروپا به خوبی شناخته شده است. از جمله سرمایه گذاران مهم این شرکت می‌توان به Sequoia Capital ، Xiaomi Corporation و ShunWei TMT Capital اشاره کرد. شرکت Segway دارای یک شبکه توزیع بین المللی بوده که بیش از 250 نقطه خرده فروشی در 80 کشور دنیا دارد. این شرکت که به صورت ترکیبی فعالیت دارد،  دارای مراکز استراتژیک در کشورهای ایالات متحده، هلند، پکن و همچنین مراکز تولید در ایالات متحده و چین است.

نحوه همکاری Segway و Ninebot

Segway و Ninebot توانسته‌اند با ارتباط یکپارچه‌ای که دارند، راه حل‌های رباتیک را با عملکرد تلفن‌های هوشمند ترکیب کرده و فن آوری‌ها و مفاهیمی را که شامل تعامل صوتی و تشخیص چهره با محصولات رباتیک هستند ایجاد کنند که همین امر موجب شده توجه زیادی از طرف مردم جهان به این نوع محصولات جلب شود. این محصولات تولید شده بسیار تعاملی هستند و قابلیت این را دارند که افراد به راحتی از آن‌ها بهره‌مند شوند که این امر باعث می‌شود افراد زندگی هوشمندانه‌تری داشته و با فناوری روز دنیا تعامل بیشتری داشته باشند.

معرفی برند ninebot

شرکت Ninebot رسما در سال 2012 توسط گروهی از مهندسان رباتیک که در نظر داشتند فناوری‌های جدید را توسعه داده و در این راه محصولاتی را تولید کنند که سازگار با محیط زیست باشد و آلودگی‌ای برای محیط زیست ایجاد نکند، طراحی شد. محصولات تولید شده توسط این شرکت بدون آسیب به محیط زیست تعریف شده و در واقع هدف اصلی این شرکت به جهت حفاظت از محیط زیست و با کمک هوش مصنوعی تاسیس شد.

این مهندسان در سمینار ربات سال 2009 چین-کره-ژاپن شرکت کردند تا طرح‌های خود را برای اولین هواپیمای بدون سرنشین مورد استفاده برای تحقیق در ایستگاه Zhongshan در قطب جنوب ارائه دهند. این مهندسان با یک تیم تحقیق و توسعه، فن آوری‌های خلبان اتوماتیک و فناوری‌های ربات خود را با یکدیگر ترکیب کردند تا نوع جدیدی از خودروی الکتریکی را تولید کنند که آن را به صورت «خود متعادل» می‌شناسند.

شعبه های Ninebot Inc شامل هنگ کنگ، پکن و تیانجین است که این تیم‌ها دائما در حال نوآوری هستند تا ابزار جدیدی را برای حمل و نقل در مسافت‌های کوتاه پیدا کنند. حدود دو سال بعد، Ninebot Inc یک ربات حمل و نقل شخصی جدید را با نام Ninebot E راه اندازی کرد که اکنون در 30 مرکز در سراسر جهان توزیع می‌شود.

چشم انداز شرکت Ninebot

این شرکت معتقد است که در حال حاضر «فناوری هوشمند» به یکی از بزرگ‌ترین روندهای توسعه جهانی تبدیل شده است و باور دارند که توسعه سریع وسایل نقلیه «خود متعادل» منجر به یک انقلاب علمی و فنی دیگر می‌شود. Ninebot توانسته با موفقیت، تعامل بین دستگاه و تلفن هوشمند را فراهم سازد به گونه‌ای که عملکردهای متنوع آن جایگزین هر چیزی است که پیش از این وجود داشته است. در یک جمله و به صورت کوتاه می‌توان گفت هدف شرکت Ninebot نوآوری کامل حمل و نقل هوشمند است.

شعار شرکت Ninebot این است: «متفاوت فکر کنید و به طور پایدار نوآوری کنید.» کارمندان این شرکت عمیقا اعتقاد دارند که Ninebot Inc تجارت وسایل نقلیه متعادل کننده را به بالاترین حد خواهد رساند که این امر نه تنها برای تغییر سبک زندگی بلکه برای کمک به تنوع در صنعت فناوری منتظر دوره جدیدی خواهد بود که در آن Ninebot Inc به نوآوری پایدار برای بشر دست می‌یابد.

معرفی برند ninebot

سازگاری محصولات Ninebot با محیط زیست

 Segway-Ninebotبه عنوان یک رهبر در زمینه تحرک الکتریکی همیشه به تولید گزینه‌های حمل و نقل از راه دور می‌اندیشد که دوست‌دار محیط زیست بوده و آسیبی به محیط وارد نمی‌کنند. امروزه تعداد بسیاری از افراد وجود دارند که از محصولات Segway-Ninebot به عنوان گزینه‌ای سازگار با محیط زیست و به جهت انجام سفرهای کوتاه که معمولا با اتومبیل و دوچرخه انجام می‌شود، بهره‌مند می‌شوند و علاوه بر این موارد، دستگاه‌های تولید شده این امکان را برای شما فراهم می‌سازند که این وسیله نقلیه را در داخل خانه نیز استفاده کنید