عرضه ساعت Mi Watch Revolve و مچ‌بند Mi Band 5 در بازار هند
اخبار

عرضه ساعت Mi Watch Revolve و مچ‌بند Mi Band 5 در بازار هند

عرضه ساعت Mi Watch Revolve و مچ‌بند Mi Band 5 در بازار هند


ساعت هوشمند Mi Watch Color شیائومی سال گذشته در بازار چین عرضه شد و چند ماه قبل شایعاتی مبنی بر عرضه نسخه گلوبال آن تحت عنوان Mi Watch Revolve بر سر زبان‌ها پیچید. حالا به نظر می‌رسد این کمپانی قصد دارد این ساعت هوشمند را به همراه Mi Band 5 در بازار هند عرضه کند.

بر اساس گزارشی که توسط وب‌سایت 91Mobiles منتشر شده است، ساعت هوشمند شیائومی با قیمت حدودی 80 دلار در این بازار حضور خواهد یافت که به‌نظر چندان درست نمی‌آید، چرا که شیائومی Mi Watch Color را در بازار چین با قیمت 87 دلار عرضه کرده بود! از سوی دیگر با توجه به هزینه‌های واردات و تعرفه‌های گمرکی انتظار می‌رود قیمت نهایی ساعت بالاتر بوده و حتی به بیش از 109 دلار نیز برسد.

پیش‌بینی می‌شود ساعت هوشمند Mi Watch Revolve شیائومی پس از عرضه به عنوان رقیبی برای ساعت‌های هوشمند سری آمازفیت کمپانی Huami مطرح شوند. در این بین به خصوص ساعت هوشمند Amazfit GTR با قیمت 137 دلاری یکی از مهمترین گزینه‌ها برای رقابت خواهد بود.

انتظار می‌رود شیائومی از مچ‌بند هوشمند جدید خود تحت عنوان Mi Smart Band 5 نیز در بازار هند رونمایی کند. این مچ‌بند در حال حاضر با قیمت تقریبا 40 یورویی عرضه شده است. می اسمارت بند 5 نسبت به نسل قبلی خود بهبودهای مختلفی را ارائه می‌دهد که از جمله می‌توان به نمایشگر بزرگ‌تر و با کیفیت‌تر، حالت‌های ورزشی بیشتر، حسگر ضربان قلب دقیق‌تر و شارژر جدید بدون نیاز به جدا کردن بندها اشاره کرد.

پست های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *