Mi True Wireless Earphones 2 Pro
اخبار

ایرفون بی‌سیم Mi True Wireless Earphones 2 Pro تاییدیه بلوتوث را دریافت کرد

چند روز پیش ایرفون‌های جدید شیائومی تحت عنوان Mi True Wireless Earphones 2 Pro در اسناد کنسرسیوم شارژ بی‌سیم رویت شد و حالا امروز نیز این ایربادهای جدید تاییدیه‌های لازم توسط گروه ویژه بلوتوث را دریافت کرده‌اند. بر اساس تصویری که از گواهی تاییدیه وب‌سایت گروه ویژه بلوتوث منتشر شده است می‌توان دریافت که ایرفون بی‌سیم جدید شیائومی با نام Mi True Wireless Earphones 2 Pro  به بازار عرضه خواهد شد.

این ایرفون با شماره مدل TWSEJ09WM دقیقا همان ایرفونی است که در اسناد کنسرسیوم شارژ بی‌سیم رویت شده بود. ایرفون جدید شیائومی از فناوری بلوتوث 5.0 پشتیبانی می‌کند و با توجه به اینکه توسط این دو سازمان مهم تاییدیه‌های لازم را دریافت کرده است، احتمالا تا عرضه رسمی آنها به بازار، زمان بسیار کمی باقی مانده است.

ایرفون بلوتوث Mi True Wireless Earphones 2 Pro از قابلیت شارژ بی‌سیم نیز پشتیبانی می‌کند و همچنین از فناوری حذف نویز فعال یا ANC برخوردار است. علاوه بر این، با توجه به اطلاعاتی که تا به این لحظه در اختیار داریم، ایرفون جدید شیائومی در رنگ مشکی و با طراحی خاصی عرضه می‌شود که با سری‌های سیلیکونی اجازه نشت صدا به بیرون را نمی‌دهد.

یک حسگر مادون قرمز نیز در هر کدام از ایربادهای سمت چپ و راست وجود دارد که قرارگیری درون گوش را تشخیص می‌دهد و بر روی بدنه نیز از پنل لمسی برای کنترل راحت‌تر عملکردهای ایرفون استفاده شده است. شیائومی همچنین به‌زودی یک ایرفون بی‌سیم جدید با قابلیت حذف نویز تحت عنوان Mi Active Noise Cancelling Earphones را به بازار عرضه می‌کند. این ایرفون نیز از بلوتوث 5 بهره برده و قابلیت ضدآب با گواهی IPX4 را هم ارائه می‌دهد. ایرفون جدید شیائومی از کدک‌های صوتی SBC و AAC پشتیبانی خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *