Xiaomi Mi Athleisure Sneakers
اخبار

کفش ورزشی Mi Athleisure شیائومی با قیمت 17 یورویی عرضه شد

کمپانی شیائومی در گذشته چند کفش ورزشی را به بازار عرضه کرد که با استقبال خوبی از سوی کاربران مواجه شدند. این کمپانی چینی اینبار از کفش ورزشی Mi Athleisure شیائومی خود رونمایی کرد که نه تنها برای دوندگان بلکه افرادی که به دنبال اسنیکر یا کتانی ورزشی راحت و سبک وزن هستند، یک گزینه بسیار خوب بحساب می‌آید.

کفش‌های ورزشی جدید شیائومی بعلت طراحی ارگونومیک و ساختار لانه‌ زنبوری که دارد، بسیار راحت است. طراحی کفش بگونه‌ای است که ضربات را کاهش داده و فرد معمولی یا ورزشکار تجربه بهتری خواهد داشت. طراحی شبکه‌ای یا مِش قسمت بالایی کفش بگونه‌ای است که جریان هوا بخوبی ایجاد می‌شود و در استفاده‌های طولانی بوی بد پا یا تعریق زیاد به سراغتان نخواهد آمد.

کفش ورزشی Mi Athleisure شیائومی

طراحی ویژه قسمت پاشنه باعث می‌شود تا پاها همیشه در بهترین و امن‌ترین حالت خود قرار بگیرند و در هر فعالیتی، از پیاده‌روی تا دویدن، حداکثر حمایت از پاها ایجاد شود. با این حال،کفش ورزشی Mi Athleisure شیائومی بطور اختصاصی برای ورزشکاران طراحی نشده است و برای افراد معمولی که قصد استفاده روزمره دارند نیز مناسب است.

کفش ورزشی Mi Athleisure شیائومی

فوم بکار رفته در قسمت‌های مختلف کفش از نظر حافظه‌دار و ضدلغزش است که حداکثر امنیت را در سطوح خیس یا لغزنده فراهم می‌کند. زیره کفش استحکام بالایی برای استفاده در محیط‌های جنگلی و کوهستانی دارد و در عین حال برای انجام فعالیت‌های ورزشی دیگر نیز به اندازه‌ کافی راحت است. شیائومی این کفش ورزشی را با قیمت بسیار عالی 17 یورو معادل 20 دلار آمریکا به بازار عرضه کرده است که با توجه به قیمت، یک گزینه فوق‌العاده عالی محسوب می‌شود.

یک نظر در “کفش ورزشی Mi Athleisure شیائومی با قیمت 17 یورویی عرضه شد

  1. 9143175831 گفت:

    ❤️❤️

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *