اخبار

عرضه گوشی جدید شیائومی با فناوری شارژ سریع 200 واتی در نیمه دوم امسال

چند هفته پیش، گزارشی مبنی بر احتمال عرضه یک پرچمدار جدید مجهز به فناوری شارژ 200 واتی منتشر شد. اما حالا یکی از فاش‌کنندگان مشهور چینی مدعی شده است که این گوشی احتمالا از سوی شیائومی به بازار عرضه خواهد شد. این گوشی هوشمند پرچمدار که از فناوری شارژ سریع 200 واتی پشتیبانی می‌کند به احتمال زیاد در نیمه دوم سال جاری در دسترس کاربران قرار می‌گیرد.

عرضه گوشی جدید شیائومی با فناوری شارژ 200 واتی

اگر این خبر صحت داشته باشد، طبیعتا شیائومی در حال کار بر روی این گوشی است و به‌نظر می‌رسد این گوشی فعلا در زمینه مشخصات فنی و عملکرد، در حدواندازه پرچمداران قبلی شیائومی مانند Mi 10 Ultra نیست. همچنین باید توجه داشت که فناوری شارژ سریع 200 واتی که درباره آن صحبت می‌کنیم در واقع مجموع توان شارژ دستگاه در حالت سیمی، بی‌سیم و شارژ دستگاه‌های دیگر (Reverse) است. بدین ترتیب نباید انتظار داشته باشید باتری گوشی هوشمند جدید شیائومی مثلا به‌صورت سیمی با توان 200 واتی شارژ شود!

عرضه گوشی جدید شیائومی با فناوری شارژ 200 واتی

اینکه شیائومی در حال توسعه فناوری شارژ سریع 200 واتی است، خبر عجیبی محسوب نمی‌شود؛ چرا که گوشی‌های هوشمند پرچمدار این کمپانی مانند Mi 11 در حال حاضر از فناوری شارژ 115 واتی پشتیبانی می‌کنند. علاوه بر این، گوشی نسخه Extreme Commemorative Edition گوشی Mi 10 نیز که در سال گذشته به بازار عرضه شد، از فناوری شارژ سریع 180 واتی پشتیبانی می‌کند.

باید منتظر بمانیم تا ببینیم شیائومی چه گوشی هوشمندی و در کدام سری از محصولات خود را با این فناوری شارژ سریع به بازار عرضه می‌کند. آیا این گوشی یک نسخه جدید از Mi 11 خواهد بود؟!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *