رطوبت‌گیر Widetech WDH318EFW1
اخبار

رطوبت‌گیر Widetech WDH318EFW1 با طراحی مدرن عرضه شد

در برخی از شهرها یا خانه‌ها، برخی از افراد با رطوبت زیاد دچار مشکل می‌شوند و ترجیح می‌دهند رطوبت محیط را کاهش دهند. در واقع‌، بازه 40 تا 60 درصدی، بهترین شرایط ممکن است که تمامی افراد در آن احساس راحتی می‌کنند. اگر رطوبت محیط بیش از اندازه بالا باشد احتمال رشد باکتری‌ و قارچ نیز افزایش می‌یابد. دستگاه رطوبت‌گیر Widetech WDH318EFW1 ابزاری کاربردی برای کاهش موثر رطوبت محیط است.

رطوبت‌گیر Widetech WDH318EFW1

این دستگاه از توان 240 واتی بهره می‌برد و قادر است در 18 ساعت، حداکثر 24 لیتر رطوبت موجود در هوای محیط را از بین ببرد. اگر بخواهیم این حجم را با بطری‌های آب معدنی 250 میلی‌لیتری تفسیر کنیم، می‌توان 72 بطری را در نظر گرفت. این رطوبت‌گیر جدید از طراحی مدرن و جذابی برخوردار است که به‌خوبی امکان هماهنگ شدن با دکوراسیون خانه‌های مدرن با طراحی مینیمال را میسر می‌کند. ابعاد رطوبت‌گیر 33.4 در 22 در 47 سانتی‌متر است و 11.3 کیلوگرم وزن داشته و رنگ سفید آن هماهنگی بسیار خوبی با طراحی مینیمال دستگاه دارد.

این دستگاه می‌تواند در مکان‌های با مساحت 5 تا 40 متر مربعی مورد استفاده قرار بگیرد. مخزن داخلی رطوبت‌گیر Widetech WDH318EFW1 از ظرفیت 2.7 لیتری بهره می‌برد. یکی از مزایای دستگاه قابلیت رطوبت‌زدایی با دمای ثابت است. بدین ترتیب، هنگام رطوبت‌زدایی هوا، دمای محیط تغییری نخواهد کرد و حداکثر تغییرات نیز در حد مثبت/منفی 2 درجه سانتی‌گراد خواهد بود.

رطوبت‌گیر Widetech WDH318EFW1

کاربر به 5 مود رطوبت‌زدایی دسترسی دارد که شامل مود پیوسته، خشک کردن لباس و اعداد ثابت (40، 50 و 60 درصد) می‌شود. علاوه بر این سه مود، کاربر می‌تواند سرعت رطوبت‌زدایی دستگاه را هم به دلخواه خود تنظیم کند. دستگاه رطوبت‌گیر Widetech WDH318EFW1 دارای یک فیلتر آنتی‌باکتریال داخلی است که مجهز به یون‌های نقره‌ای بوده و می‌تواند باکتری‌ و قارچ‌های موجود در هوا را هم حذف کند. سروصدای دستگاه بسیار کم و در حد 38 دسی‌بل است. در نهایت، کاربر می‌تواند این دستگاه را به اپلیکیشن Mi Home متصل کرده و توسط گوشی هوشمند خود، رطوبت‌گیر را کنترل کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *