دوچرخه ثابت شیائومی
اخبار

شیائومی با همکاری برند FED دوچرخه ثابت جدیدی را به بازار عرضه کرد

برند FED یکی از زیرمجموعه‌های شیائومی است که در زمینه تولید محصولات و ابزارهای ورزشی فعالیت دارد. شیائومی با همکاری این برند یک دوچرخه ثابت جدید را به بازار عرضه کرده است که از طراحی جمع و جوری بهره می‌برد و از نظر قیمتی یک گزینه ارزشمند برای افرادی با بودجه محدود به حساب می‌آید.

دوچرخه ثابت شیائومی

ابعاد کلی این دوچرخه ثابت 53 در 40 در 38 سانتی‌متر است و وزن آن تقریبا 10 کیلوگرم است. با توجه به طراحی و وزن مناسب، امکان جابه‌جایی دستگاه در اتاق‌ و فضای خانه وجود دارد. مواد اولیه استفاده شده برای تولید این دوچرخه ثابت، پلاستیک با دوام ABS است که مقاومت بالایی در برابر شرایط محیطی دارند. پدال‌های طراحی شده برای محصول نیز از کیفیت و ماندگاری بالایی برخوردارند و بندهای سیلیکونی مخصوص نگهدارنده پا به کاربر کمک می‌کنند تا وضعیت پایدارتری را بر روی دستگاه تجربه کند.

علاوه بر این، عملکرد این دوچرخه ثابت بسیار روان و با کمترین سر و صدا است که باعث می‌شود در هر زمان از شبانه روز امکان استفاده از آن را داشته باشید. سیستم مقاومت مغناطیسی دوچرخه تا 8 سطح قابل تنظیم است که به راحتی با استفاده از یک اهرم چرخشی قابل کنترل است. بر روی هر دو طرف پایه‌های دوچرخه، روکشی از جنس سیلیکون قرار دارد تا از لغزش دستگاه بر روی سطوحی مانند پارکت یا سرامیک جلوگیری کند.

دوچرخه ثابت شیائومی

اطلاعات مربوط به زمان، کالری مصرف شده و مسافت بر روی یک نمایشگر LED نمایش داده می‌شوند.دوچرخه ثابت شیائومی ثابت با قیمت 74 دلاری به بازار عرضه شده است که نسبت به نمونه‌های مشابه، گزینه جذاب‌تری محسوب می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *