اخبار

آویز لباس Dryer M1X Pro شیائومی با طراحی منحصربه‌فرد

یکی از مشکلاتی که بسیاری از آپارتمان نشین‌ها به خصوص در فصل پاییز و زمستان با آن دست و پنجه نرم می‌کنند، آویزان و خشک کردن لباس‌ها است. شیائومی در همین زمینه یک محصول بسیار کاربردی با طراحی منحصربه‌فرد را به بازار عرضه کرده است که آویز لباس Dryer M1X Pro شیائومی نام دارد. این محصول در واقع یک آویز لباس است که همزمان چند قابلیت را در دسترس کاربر قرار می‌دهد و در عین حال هوشمند و جمع و جور است.

در طراحی این آویز لباس از مواد با کیفیت و مقاوم در برابر خط و خش استفاده شده است. ساختار اصلی محصول از استیل 304 ساخته شده است که علیرغم وزن سبک، تحمل حداکثر 30 کیلوگرمی را ارائه می‌دهد. ساختار Dryer M1X Pro قادر است این وزن سنگین را برای مدت زمان طولانی بدون هیچگونه خمش یا تغییر شکل دیگری تحمل کند.

آویز لباس Dryer M1X Pro شیائومی

در یک شرایط معمولی، کاربر می‌توان 30 لباس زمستانی یا 50 لباس تابستانی را به‌صورت همزمان بر روی این آویز قرار دهد و آنها را خشک کند. خشک‌ کن تعبیه شده در قسمت بالا و پایین اجازه می‌دهد لباس‌ها به‌صورت طبیعی و به تدریج خشک شوند و در عین حال فضای بسیار کمی از اتاق اشغال شود. همچنین کاربر می‌تواند با استفاده از 24 گیره و آویز مخصوص، لباس‌های خود را به خوبی بر روی آویز لباس Dryer M1X Pro شیائومی محکم کند.

در قلب این آویز لباس یک موتور الکتریکی ساخت شرکت کارل جیکوب تعبیه شده است که از قدرت بالا و استانداردهای امنیتی سطح بالایی بهره می‌برد. بدین ترتیب نیازی به نگرانی در خصوص اتصال کوتاه یا شوک الکتریکی نخواهد بود. عملکرد نرم و روان بدون سروصدای زیاد باعث می‌شود تا بتوان بدون جلب توجه مهمان‌ها یا بیدار شدن کودکتان از خواب، از این دستگاه استفاده کرد.

آویز لباس Dryer M1X Pro شیائومی

لامپ 70 در 20 سانتی‌متری تعبیه شده در قسمت بالایی قادر است روشنایی کافی را برای پهن کردن لباس‌ها و حتی فضای اتاق تامین کند. این آویز لباس بر روی سقف نصب می‌شود و بدین ترتیب حتی در کوچکترین اتاق‌ها نیز قابل استفاده است. عملکرد قوی خشک کن به کاربر کمک می‌کند تا در سرمای زمستان، لباس‌های مورد نیاز خود را ظرف 2 ساعت خشک و آماده استفاده کند.

ریل‌های تعبیه شده برای این آویز تا ارتفاع 168.5 سانتی‌متری باز می‌شود و از طراحی تلسکوپی برخوردار است. این ریل‌ها از جنس آلیاژ آلومینیوم طراحی شده‌اند و ضد زنگ هستند. کنترل این آویز لباس با استفاده از یک کلید مخصوص امکان‌پذیر است. با استفاده از این کلید می‌توانید عملکرد ریل، خشک کن و لامپ Dryer M1X Pro را کنترل کنید. علاوه بر این، مانند اکثر محصولات شیائومی، این آویز قابلیت اتصال به اپلیکیشن Mi Home را دارد و بدین ترتیب از طریق گوشی هوشمند نیز می‌توان تمام عملکرد دستگاه را به راحتی کنترل کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *