آموزش

مشخصات جارو برقی شیائومی مدل Dreame V9

جارو برقی شیائومی مدل V9 محصول جدیدی از کمپانی Dreame می باشد که در مقاله زیر به معرفی آن می‌پردازیم و شما را با مشخصات فنی آن آشنا می‌کنیم.

برند شیائومی تولید کننده لوازم خانگی نیز می باشد که برند Dreame از زیر مجموعه این کمپانی بزرگ در محصولات جارو برقی و شستشو می‌باشد.جارو برقی شیائومی مدل Dreame V9 تابه امروز بالاترین قدرت مکش و نیز باتری در جاروبرقی های مشابه را دارد.

طراحی و کار:


جارو برقی شیائومی مدل Dreame V9 محصول جدید این کمپانی می‌باشد ، جدای از آن ، باز کردن جعبه جاروبرقی شیائومی مدل Dreame V9 بسیار سرگرم کننده و جذاب است.پلاستیک پردازش شده این جاروبرقی حتی جذاب تر ازمدل های قبلی خود است. حتی با یک نگاه دقیق تر هیچ نقص تولیدی را آشکار نمی شود.

جارو برقی شیائومی مدل Dreame V9 تقریباً مانند همه مدل جاروبرقی های امروزی یک مدل ۲  در ۱ است ،به این معنی که این جاروبرقی می تواند به سرعت به یک جاروبرقی دستی نیز تبدیل شود.
شارژدهی این جاروبرقی به گونه ای است که سه LED کوچک در دسته، وضعیت باتری فعلی را نمایش می دهد. این امکان را به شما می دهد تامتوجه شوید که چه موقع نیاز به شارژ شدن باتری وجود دارد.

1_04

زمان شارژ جارو برقی شیائومی مدل Dreame V9 تقریبا ۴ ساعت می باشد.

برخلاف سایر مدل ها جاروبرقی ، جارو برقی شیائومی مدل Dreame V9 به جای دو حالت در قدرت و دور موتور دارای سه حالت  می باشد که نه تنها قدرت مکش بلکه دارای زمان کارکرد متفاوت می باشد.باطری این جاروبرقی ۶۰ دقیقه در حالت صرفه جویی در مصرف انرژی ، ۲۸ دقیقه در حالت مکش معمولی و ۸ دقیقه در حالت مکش پر قدرت MAX کار می کند.
باتری این دستگاه ۲۵۰۰ میلی آمپر ساعت است که درای سیستم خنک کننده باتری اتومات می‌باشد.
همانطور که مدل های مشابه این جارو برقی این احساس را به شما می دهد که به سختی مجبور هستید در طی فرآیند جارو کشی را انجام دهید جارو برقی شیائومی مدل Dreame V9 به معنای واقعی صاحب خود را پشت سر خود می کشاند. این واقعا باعث می شود جارو کردن سرگرم کننده باشد و احساس کسل کننده ای در حین جارو کرن به شما دست ندهد.

جارو برقی شیائومی مدل Dreame V9 بر خلاف باور انتظار، می تواند هم در کف پوش های سخت و همچنین روی فرش ها بیشترین گرد و قبار را جذب کند. ، شاید باور نکنید که چه مقدار گرد و غبار و آلودگی را می توان علاوه بر چوب از فرش نیز بیرون کشید. این جارو برقی با وجود مکش زیاد و با ترکیب سری منحصر به فرد خود می‌تواند تمامی سطوح را تمیز نماید که اغلب  جاروبرقی های شارژی در این زمینه از انجام آن ناتوان اند.

 

جارو برقی شیائومی مدل Dreame V9 داخل محفظه گرد وغبار موجود در سطوح مختلف را جمع آوری کرده و از طریق پنج فیلتر عبور می دهد تا زمانی که به فیلتر نانو HEPA برخورد کند و این فیلتر نیز قابل شستشو است.

حجم این محفظه گرد و غبار ۰/۵ لیتربوده که برای حفظ کیفیت اولیه و بهره وری بالاتر دستگاه توصیه شده بعد از هر بار تمیز کردن تخلیه شود. ولی خوشبختانه این کار بسیار آسان و کاملاً بدون تماس مستقیم دست با محتوای محفظه جارو انجام می شود، که این روش برای کسانی که مبتلا به آلرژی هستند مزاحمتی ایجاد نمی‌کند. محفظه گرد و غبار نمی تواند از دسته جدا شود ولی درقسمت پایینی آن محفظه ای تعبیه  شده که می توان به راحتی در سطل زباله آن را خالی کرد.

در پایان توصیه میکنیم کمی بیشتر به اطراف خود و وسایل زندگی دقت کنید.بعضی از وسایل و لوازم اطراف ما که گاها فکر میکنیم زندگی بدون آنها ممکن نیست ، واقعا مدت زیادیست در دنیا منسوخ شده چون با بهره وری بسیار بالاتر و کارایی آسان تر و همچنین صرف وقت و هزینه ی کمتری میتوان به نتایج بهتری از آنچه آنها برای ما ایجاد میکنند دست یافت .به عنوان مثال همین جاروبرقی که وظیفه تنظیف منازل را بر عهده گرفته با تولید رباتها و جاروهای شارژی جدید کم کم محکوم به ترک خانه و سیستم زندگی هاست و ناگذیر از جایگزینی با این سیستمهای روز و کارآمد جدید میباشدودر این زمینه شیائومی یکی از پیشتازان این عرصه در تولید اختراعات روز و کارآمد دنیاست که این سری محصولات را با کمال میل و با سرمایه گذاری هنگفتی به بازار عرضه کرده که علاوه بر راحتتر شدن زندگی دریچه ای نو به روی آینده برای ما بگشاید و آن دریچه شاید نگاهی نو به زندگی هوشمند با رویکرد حفظ بزرگترین سرمایه که همان عمر ماست انجام شده. البته قطعا اهداف اقتصادی کمپانی شیائومی درراه رسیدن به این هدف پیش بینی شده ولی با کمی تفکر مطمئنا به این موضوع پی خواهید برد که شیائومی فراتر از یک شرکت تجاری و فعالیت آن ورای فعالیتی اقتصادیست. و شاید ما در این نظر و فرضیه تنها نباشیم که شیائومی در حال ساختن و پرداختن یک خانواده به وسعت جهان است.

امیدواریم اوقات خوب و خوش و مفرحی با این دستگاه جدید و جذاب و کارآمد شیائومی تجربه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *