اخبار

غذاخوری اتوماتیک گربه و سگ شیائومی با طراحی پیشرفته

شیائومی یک هولدینگ بسیار بزرگ است که زیرمجموعه‌های آن با طراحی محصولات کاربردی، تقریبا به هر نیاز و دغدغه‌ای از کاربران پاسخ می‌دهند. این کمپانی به‌تازگی از یک غذاخوری اتوماتیک گربه و سگ تحت عنوان Mijia Smart Pet Feeder رونمایی کرده است.

این غذاخوری اتوکاتیک یا فیدر، از طراحی مدرن و پیشرفته‌ای برخوردار است و 3 کیلوگرم وزن دارد. ابعاد دستگاه 387 در 311 در 180 میلی‌متر است و بنابراین، امکان جابه‌جایی آسان و قرار دادن آن در هر قسمتی از خانه یا دفتر کار شخصیتان، میسر خواهد بود. غذاخوری اتوماتیک مخصوص حیوانات خانگی شیائومی برق مورد نیازش را از طریق برق شهر تامین می‌کند. در صورتی که برق قطع شد یا به‌هر دلیلی به برق دسترسی ندارید، می‌توانید با استفاده از چهار باتری AA دستگاه را روشن کنید.

غذاخوری اتوماتیک گربه و سگ شیائومی

محفظه نگهدارنده غذای حیوانات از ظرفیت 3.6 لیتری بهره می‌برد و به کاربر اجازه می‌دهد حداکثر 1.8 کیلوگرم غذای خشک حیوانات را درون آن قرار دهد. به گفته سازنده، این حجم از مواد غذایی برای 20 روز تغذیه حیوانات خانگی مانند گربه و سگ کافی خواهد بود. موادی که برای ساخت ظرف غذاخوری استفاده شده است، شستشو و نظافت آن را آسان‌تر می‌کند.

برای کارکرد روان و بی‌دردسر، این غذاخوری اتوماتیک گربه و سگ شیائومی از یک موتور الکتریکی کوچک بهره می‌برد و با کمک تیغه‌های چرخشی کوچک، غذا را از محفظه نگهدارنده به سمت ظرف غذاخوری هدایت می‌کند. بدین ترتیب، غذای حیوان همیشه تازگی و کیفیت خود را حفظ می‌کند. کاربر می‌تواند دستگاه را به اپلیکیشن Mi Home در گوشی هوشمند متصل کند و به‌صورت از راه دور آن را کنترل کند.

غذاخوری اتوماتیک گربه و سگ شیائومی

با استفاده غذاخوری اتوماتیک گربه و سگ شیائومی در اپلیکیشن کاربر می‌تواند مشخصات یک برنامه غذایی شامل دفعات و مقدار وعده غذایی حیوان خانگی خود را تعیین کند. این محصول با قیمت 130 دلاری به بازار عرضه شده است و با استفاده از آن دیگر وعده غذایی حیوان خانگی‌تان را فراموش نمی‌کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *