اخبار

ثبت دو نام تجاری FlipBuds و FlipBuds Pro توسط شیائومی

روز گذشته شیائومی دو نام تجاری جدید تحت عنوان FlipBuds و FlipBuds Pro را به ثبت رساند. این دو نام تجاری به احتمال زیاد به دو محصول صوتی (مثلا هندزفری بی‌سیم) مرتبط هستند. براساس گزارش وب‌سایت آی‌تی‌هوم، ردپای این دو نام تجاری نخستین بار در اپلیکیشن Qicha رویت شده است.

ثبت دو نام تجاری FlipBuds و FlipBuds Pro توسط شیائومی

در اسنادی که در این رابطه رویت شده است می‌توان اجزا و قطعات مکانیکی مختلف و ویژگی‌های طراحی را مشاهده کرد که احتمالا شیائومی در این دو محصول جدید از آنها استفاده خواهد کرد. در این اسناد به 9 ابزار با مقاصد علمی، 7 نوع تجهیزات مکانیکی و 42 نوع تحقیق در بخش طراحی اشاره شده است. در حال حاضر، شیائومی محصولات صوتی مختلفی را به بازار عرضه کرده است که هم بصورت سیمی و هم بصورت بی‌سیم (با استفاده از فناوری بلوتوث) به گوشی‌های هوشمند یا سایر تجهیزات سازگار متصل می‌شوند.

متاسفانه به غیر از نام تجاری، جزئیات بیشتری در خصوص دو محصول FlipBuds و FlipBuds Pro به بیرون درز نکرده است. اگرچه با توجه به نام‌گذاری این دو محصول به راحتی می‌توان دریافت که در آینده نزدیک باید منتظر هندزفریهای بی‌سیم جدید از نوع TWS از سوی شیائومی باشیم. این نوع از هندزفریها بعلت عملکرد خوب و راحتی استفاده فوق‌العاده‌ای که دارند در سال‌های اخیر طرفداران بی‌شماری پیدا کرده‌اند.

ثبت دو نام تجاری FlipBuds و FlipBuds Pro توسط شیائومی

کلمه Buds در نام این دو محصول نشان دهنده قابلیت اتصال جداگانه هندزفری سمت چپ و راست است. علاوه بر این، به احتمال زیاد نسخه Pro از ویژگی‌های پیشرفته‌تری مانند حذف نویز بهره خواهد برد. متاسفانه هنوز اطلاعاتی در خصوص قیمت یا تاریخ احتمالی عرضه دو هندزفری بی‌سیم FlipBuds و FlipBuds Pro در دسترس نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *