اخبار

جاروبرقی رباتی Roborock T7 با عملکردی هوشمند

شیائومی از جاروبرقی رباتی جدید خود تحت عنوان Roborock T7 رونمایی کرد. این جاروبرقی از طراحی مشابه‌ای با سایر محصولات سری رُبوراک بهره می‌برد و به لطف سیستم مکان‌یابی ارتقا یافته و دقیقی Roborock Mason 7.0، به کاربر اجازه می‌دهد تا بهترین مسیر برای تمیز کردن اتاق را محاسبه کنید.

علاوه بر این، جاروبرقی رباتی جدید شیائومی با کارکردهای مختلف خود قادر است تا زمان لازم برای نظافت را به حداقل برساند. برای مثال، این محصول قابلیت نظافت به صورت تر و خشک را دارد و به لطف برس چرخنده داخلی، عملکرد مکش و جاروکشی به صورت همزمان قابل انجام است. کاربر همچنین می‌تواند با ایجاد یک زمان‌بندی روزانه مشخص، برنامه نظافت یک اتاق یا مکان خاص را به Roborock T7 بدهد.

سیستم مکان‌یابی و ناوبری رُبوراک تی 7 اجازه تعیین مسیرهای زیگ‌زاگ با چندین بار حرکات رفت و برگشتی را میسر کرده است که به خصوص برای نظافت اتاق‌های بزرگ کارایی دستگاه را تا حد زیادی بالا می‌برد. کاربر می‌تواند همزمان به چند مُد نظافت مختلف دسترسی داشته باشد و برای هر مکان یا اتاق مشخص از یک مد استفاده کند. برای مثال، کاربر می‌تواند نوع نظافت، قدرت مکش و حجم مایعاتی که در شستشو توسط جاروبرقی مورد استفاده قرار می‌گیرد را تعیین کند.

جاروبرقی رباتی Roborock T7 با عملکردی هوشمند

به‌کارگیری پردازنده و پردازشگر گرافیکی اختصاصی در این جاروبرقی رباتی باعث افزایش دقت عملکرد دستگاه شده و نقشه‌هایی که توسط هوش مصنوعی Roborock T7 ترسیم می‌شوند حتی در شرایطی که وضعیت اتاق به‌صورت پویا دچار تغییر شود، باز هم پایدار و قابل اطمینان خواهند بود. علاوه بر این، قدرت مکش جاروبرقی 2500 پاسکال است که نسبت به پرچمدار قبلی رُبوراک در سال گذشته، چیزی حدود 25 درصد افزایش یافته است. این افزایش قدرت می‌تواند به نظافت هر چه بهتر سطوحی مانند کارپت کمک کند.

طراحی برس داخلی این جاروبرقی اکنون به صورت شناور انجام شده و برس‌های کناری نیز به لطف ساختار پویا قابلیت تشخیص تغییرات در سطح را دارند. برای مثال زمانی که جاروبرقی به یک فرش نزدیک می‌شود، قدرت مکش موتور به صورت خودکار افزایش می‌یابد. قابلیت ترسیم نقشه هوشمند برای مکان‌های ممنوع یا بخش‌هایی که فقط باید به صورت تر نظافت شوند نیز وجود دارد. بدین ترتیب، اگر مخزن آب و مواد شوینده بر روی جاروبرقی نصب شده باشد، دستگاه از ورود به مناطق ممنوع خودداری می‌کند.

جاروبرقی رباتی Roborock T7 با عملکردی هوشمند

به لطف بهبودهای صورت گرفته در نظافت تر و سیستم کنترل الکترونیکی منبع آب، پیش از شروع نظافت یک فرش یا قالی، حجم آب مورد نیاز اندازه‌گیری می‌شود تا تمام سطح اجزای شوینده به شکل مناسبی مرطوب شود. آب درون مخزن پیش از ورود به نازل‌ها فیلتر می‌شود و اجزای شوینده نیز به کمک فنر به سطح فرش یا کارپت نزدیک می‌شوند. جاروبرقی رباتی Roborock T7 یک مخزن آب با ظرفیت 297 میلی‌لیتری را در دسترس کاربر قرار می‌دهد که برای نظافت یک مکان با مساحت 250 متر مربعی کافی است. البته در صورتی که از حالت نظافت با حداکثر فشار آب استفاده کنید، این ظرفیت برای نظافت یک مکان 150 متر مربعی کافی خواهد بود.

جاروبرقی رباتی Roborock T7 با عملکردی هوشمند

باتری 5200 میلی‌آمپری به‌کار رفته در این دستگاه قابلیت شارژدهی تا 2.5 ساعت را دارد که این زمان برای نظافت مکانی با مساحت 250 متر مربعی کاملا مناسب است. این جاروبرقی از کنترل صوتی نیز پشتیبانی می‌کند. وجود 6 حسگر مختلف برای تشخیص خطر سقوط و یک حسگر برای اندازه‌گیری فشار وارد شده به اجزای نظافت کننده جاروبرقی، باعث می‌شوند تا بدون هیچ دغدغه‌ای از عملکرد هوشمند و اتوماتیک این محصول بهره ببرید.

جاروبرقی جدید Roborock T7 سر و صدای بسیار کمی ایجاد می‌کند. فیلتر هوای E11 به‌کار رفته در این محصول نیز با قابلیت شستشو، نگهداری از دستگاه را آسان‌تر کرده است. این جاروبرقی قابلیت عبور از موانعی با حداکثر ارتفاع 2 سانتی‌متر را دارد که بسیار عالی محسوب می‌شود.

پست های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *