صندلی ماساژور Momoda Smart AI شیائومی با قیمت 953 دلار عرضه شد
اخبار

صندلی ماساژور Momoda Smart AI شیائومی با قیمت 953 دلار عرضه شد

شیائومی از صندلی ماساژور جدید خود تحت عنوان Momoda Smart AI Full Body Massage رونمایی کرد. این صندلی در پلتفرم یوپین شیائومی در دسترس کاربران قرار گرفته است.

این صندلی در واقع دومین نسخه از صندلی‌های ماساژور فول بادی شیائومی در سری Momoda محسوب می‌شود. نسل اول با قیمت 602 دلار به بازار عرضه شد و از اپلیکیشن MIJIA نیز پشتیبانی می‌کرد. البته این مدل متاسفانه از هوش مصنوعی برخوردار نبود و طبیعتا بسیاری از کارکردهای هوشمندی که نسل جدید صندلی ماساژور شیائومی ارائه می‌دهد را در دسترس کاربران قرار نمی‌داد.

این صندلی از پتانسیل هوش مصنوعی به نحو احسن بهره می‌برد و علاوه بر این، امکان کنترل صوتی از طریق دستیار صوتی هوشمند شیائومی XiaoAI را در دسترس کاربر قرار می‌دهد. این صندلی از دو نوع حالت جاذبه‌ی صفر بهره می‌برد و قسمت پشتی کمر نیز قابلیت کمپرس گرم را ارائه می‌دهد. قسمت نگهدارنده پا قابلیت ماساژ غلتکی را در دسترس قرار می‌دهد طراحی صندلی نسبت به گزینه‌های رایج موجود در بازار متفاوت به‌نظر می‌رسد. طراحی مینیمال انجام شده و مشابه صندلی‌های موجود در فضاپیماها به نظر می‌رسد.

صندلی ماساژور Momoda Smart AI شیائومی

صندلی به‌صورت یک تکه طراحی شده و نیازی به مونتاژ یا نصب قطعات نخواهد بود. صندلی ماساژور Momoda Smart AI از روکش چرم یکدست بهره می‌برد و برای جابجایی راحت‌تر صندلی در خانه، می‌توانید از چرخ‌هایی که بدین منظور تعبیه شده‌اند استفاده کنید. صندلی ماساژور جدید شیائومی از حرکات S+L به صورت سه‌بعدی پشتیبانی می‌کند. حالت S مانند قسمت پشتی با انحنای کمر و قسمت پشتی بدن انسان مطابقت دارد و قسمت L شکل که قسمت کمر و لگن در آن قرار می‌گیرد به خوبی این ناحیه را ماساژ می‌دهد.

این صندلی 125 سانتی‌متر طول دارد و برای قرار دادن آن درون خانه تقریبا به فضای زیادی نیاز دارید. به لطف فناوری هوشمند تشخیص وضعیت شانه، کاربر می‌تواند وضعیت قرارگیری شانه‌های خود را بررسی کند تا در بهترین حالت ممکن درون صندلی قرار بگیرد. این صندلی همچنین امکان تعیین یک روتین ماساژ کاملا شخصی را در دسترس قرار می‌دهد.

صندلی ماساژور Momoda Smart AI شیائومی

صندلی ماساژور Momoda Smart AI از ایربگ‌هایی برخوردار است که در اطراف شانه‌ها، بازوها، پاها و کف پا قرار گرفته‌اند. ایربگی که بدن را در بر می‌گیرد ایجاد فشار و تخلیه فشار با الگوی دایره‌ای را برعهده دارد و فرد احساس می‌کند موجی از پالس‌های آرامش‌بخش عضلانی به بدن وی برخورد می‌کند که باعث کاهش تنش‌ها و رفع خستگی‌های روزمره یا گرفتگی‌های عضلانی خفیف می‌شود. فناوری گرمایش مبتنی بر لایه‌های گرافن به همراه دکمه مخصوصی برای فعال کردن حالت گرمایش نیز در این صندلی ارائه شده‌اند که تنها در 10 ثانیه فعال شده و کاربر گرمای ثابت و دلنشینی را در قسمت کمر و پشت خود احساس می‌کند.

پست های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *