شیائومی Mi 10T Pro
اخبار

کسب 118 امتیاز در DxOMark توسط شیائومی Mi 10T Pro

دوربین گوشی هوشمند Mi 10T Pro 5G شیائومی در تست‌های معروف وب‌سایت DxOMark مورد بررسی قرار گرفت. این دستگاه با کسب 118 امتیاز، عنوان «میان‌رده توانمند» را بدست آورد. شیائومی در سپتامبر سال جاری این گوشی هوشمند را به همراه یک مدل پرچمدار دیگر به بازار عرضه کرد. در قسمت پشتی گوشی می‌توان سیستم دوربین سه‌تایی شامل دوربین اصلی 108 مگاپیکسلی، دوربین اولترا واید 13 مگاپیکسلی و دوربین ماکرو 5 مگاپیکسلی را مشاهده کرد.

header-banner

شیائومی Mi 10T Pro

در بخش عکاسی، می 10 تی پرو 121 امتیاز، در بخش زوم 61 امتیاز و در بخش ویدیو نیز 110 امتیاز را به خود اختصاص داد. در بخش عکاسی، با توجه به بررسی DxOMark، نقاط قوت این سیستم دوربین نوردهی دقیق و محدوده دینامیکی وسیع چه در محیط داخل و چه در محیط بیرون بوده است. دوربین اصلی رنگ‌های چشم‌نوازی را به ثبت می‌رساند و سیستم دوربین Mi 10T Pro در مجموع عملکرد پایداری را ارائه می‌دهد.

اگرچه توانمندی دوربین در محیط‌های کم نور تا حدی کاهش می‌یابد و شاهد مشکلاتی مانند کاهش شدن محدوده دینامیکی و ایجاد هاله (روح) در تصاویر HDR هستیم. دگزومارک همچنین به جزئیات پایین و سطح بالای نویز در تصاویر اولترا واید به‌خصوص در تاریکی شب اشاره کرده است. در بخش فیلمبرداری، شیائومی Mi 10T Pro ویدیوهایی با جزئیات بالا و نوردهی دقیق را در فضای بسته و باز ضبط می‌کند.

شیائومی Mi 10T Pro

علاوه بر این، عملکرد لرزشگیر در ویدیوها بسیار خوب است اما در محیط‌های کم نور می‌توان مصنوعات مختلفی را در ویدیوهای ضبط شده مشاهده کرد.به‌طور کلی، دوربین اصلی گوشی عملکرد خوبی را ارائه می‌دهد و کاربر می‌تواند تصاویر و ویدیوهای بسیار با کیفیتی را در اکثر سناریوها انتظار داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *