اپلیکیشن Wear 2.0 شیائومی
اخبار

اپلیکیشن Wear 2.0 شیائومی با امکانات گسترده منتشر شد

شیائومی سرانجام از دومین نسخه از اپلیکیشن محبوب Wear 2.0 رونمایی کرد. این اپ از ویژگی های جدیدی شامل سیستم آواتار جدید بهره می برد که وضعیت بدن و سلامت کاربر را در هر لحظه نمایش می دهد. علاوه بر این، در دومین نسخه از اپ Xiaomi Wear کاربر می تواند به طور مستقل از طریق اپلیکیشن اطلاعات مربوط به فعالیت های ورزشی مختلف را تحت کنترل داشته باشد.

اپلیکیشن Wear 2.0 شیائومی

قابلیت مدیریت اطلاعات حرفه ای یکی از ویژگی های جدیدی است که شیائومی در این نسخه ارائه کرده و کاربر به راحتی می تواند اطلاعات مربوط به تناسب اندام را در صفحه اصلی اپ مشاهده کند. این نسخه فعلا برای کاربران پلتفرم اندروید منتشر شده اما شیائومی وعده داده است به زودی کاربران iOS نیز به آن دسترسی خواهند داشت.

اپلیکیشن Wear 2.0 شیائومی

یکی از ویژگی های جالب توجه در Wear 2.0 امکان شروع یک فعالیت ورزشی به طور مستقیم در اپلیکیشن است. این ویژگی منحصر به فرد فعلا از چند فعالیت ورزشی شامل دویدن بیرون از خانه، تردمیل، پیاده روی در فضای باز و بسته و دوچرخه سواری در فضای باز و بسته پشتیبانی می کند. در نسخه دوم اپلیکیشن شیائومی Wear همچنین یک صفحه اصلی  یا Home جدید طراحی شده است که اطلاعات منابعی که کاربر مشخص کرده است را به راحتی در دسترس قرار می دهد.

اپلیکیشن Wear 2.0 شیائومی

بدین ترتیب کاربر می تواند خیلی سریع به اطلاعات مربوط به دستگاه های مختلفی که در اختیار دارد دسترسی پیدا کند. اطلاعات ضروری مانند سوابق فعالیت ورزشی، کیفیت خواب و ضربان قلب در صفحه اصلی اپلیکیشن نمایش داده می شود. در صفحه سلامتی یا Health نیز کاربر می تواند عادت های مثبت، برنامه ریزی های مربوط به بهبود سلامتی و دوره های آموزشی برای افزایش سلامتی را به شکل آسان و سریعی مدیریت کند.

اپلیکیشن Wear 2.0 شیائومی همچنین قادر است به صورت خودکار ضربان قلب حین ورزش را از مچ بندهای هوشمند Mi Band و Mi Band 5 NFC دریافت کند. شیائومی گفته است این ویژگی به زودی برای سایر مچ بندهای هوشمند نیز ارائه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *