اخبار

بخارپز چندمنظوره Fast Steamer 5S توسط شیائومی یوپین عرضه می‌شود

شیائومی این روزها محصولات متنوعی را در پلتفرم جذب سرمایه عمومی خود تحت عنوان یوپین عرضه می‌کند. سیاست شیائومی در عرضه این محصولات همواره ارائه دستگاه‌های کارآمد و با کیفیت به کاربران است که در عین حال قیمت‌های مقرون به صرفه‌ای داشته باشند. این کمپانی به‌تازگی در پلتفرم یوپین یک دستگاه بخارپز چندمنظوره تحت عنوان Fast Steamer 5S را ارائه کرده است که با قیمت 59 دلاری عرضه می‌شود.

header-banner

البته این قیمت برای کاربران مشارکت‌کننده در کمپین است و کاربران عادی پس از عرضه عمومی می‌توانند این بخارپز را با قیمت حدودا 104 دلاری خریداری کنند. این بخارپز با نام کامل KRIBEE Multi-functional Fast Steamer 5S عرضه می‌شود و از توان 2000 واتی بهره می‌برد. سیستم گرمایش دوتایی قدرتمند با توان 1200 و 800 واتی در این بخارپز به‌کار گرفته شده‌اند.

KRIBEE Multi-functional Fast Steamer 5S

سیستم گرمایش سطحی 1200 واتی برای ایجاد گرما به‌صورت یکنواخت مورد استفاده قرار می‌گیرد و سیستم تولید بخار مستقل 800 واتی نیز در 5 ثانیه با ایجاد بخار به پخت بهتر مواد غذایی کمک می‌کند. علاوه بر این، طراحی سیستم گرمایش دوتایی در این بخارپز 60 درصد کارایی بالاتری را نسبت به لوله‌های گرمایشی U شکل ارائه می‌دهد. بدین ترتیب، مواد غذایی به سرعت تحت گرما و بخار یکنواخت قرار می‌گیرند و در زمان سریع‌تری آماده می‌شوند.

KRIBEE Multi-functional Fast Steamer 5S

دستگاه بخارپز Fast Steamer 5S از یک مخزن آب 750 میلی‌لیتری برخوردار است که توانایی ایجاد بخار تا 60 دقیقه را برای دستگاه ایجاد می‌کند. طراحی این مخزن به‌صورت مخفی انجام شده و دیگر نیاز نیست آب را مستقیما درون دستگاه بریزید. این دستگاه قادر است به سرعت بخار آب با دمای 120 درجه‌ سانتی‌گراد را تولید کند.

بخارپز شیائومی از سیستم محافظتی داخلی بهره می‌برد تا در صورتی که آب موجود در مخزن به‌طور کامل تمام شده باشد، دستگاه به‌صورت خودکار خاموش شود. انتظار می‌رود شیائومی این محصول کاربردی را در تاریخ 7 دسامبر به بازار عرضه کند.

پست های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *