Viomi Electric Drying Rack Lite 1C
اخبار

خشک‌کن و آویز لباس Viomi Electric Drying Rack Lite 1C با قیمت 104 دلاری عرضه می‌شود

شیائومی برای خشک‌کن و آویز لباس Viomi Electric Drying Rack Lite 1C یک کمپین جذب سرمایه عمومی راه‌اندازی کرده است. مشارکت‌کنندگان در این کمپین قادرند این محصول را با قیمت 104 دلار خریداری کنند و طبیعتا این قیمت برای کاربران عادی بالاتر خواهد بود. این نخستین باری نیست که شیائومی یک خشک‌کن و آویز لباس را به بازار عرضه می‌کند.

header-banner

در سال 2018 نیز برند میجیا از محصول مشابهی تحت عنوان MIJIA Clothes Dryer رونمایی کرد. در سال گذشته نیز، میجیا مدل ارتقاء یافته با پشتیبانی از فرمان صوتی را به بازار عرضه کرد. علاوه بر این، یک محصول دیگر در این دسته‌بندی تحت عنوان Aqara Smart Dryer نیز در سال 2019 در دسترس کاربران قرار گرفت.

viomi-electric-drying-rack-Lite-1C

این خشک‌کن و آویز لباس جدید نیز از دستیار صوتی هوشمند XiaoAI شیائومی پشتیبانی می‌کند و قابلیت اتصال به اپلیکیشن Mijia را دارد. این محصول دارای لامپ با نور ملایم و سیستم محافظتی تاشو است. خشک‌کن لباس جدید شیائومی قابلیت بالا رفتن با فشردن یک دکمه را دارد. برای پهن کردن لباس‌ها نیز زمانی که خشک‌کن به ارتفاع مناسب کاربر رسید، با کمک دست می‌تواند از پایین آمدن بیشتر پایه‌ها جلوگیری کند. پس از پهن کردن لباس‌ها، با کمی فشار دادن به سمت بالا، پایه‌ها به صورت خودکار بالا می‌روند.

viomi-electric-drying-rack-Lite-1C-2

خشک‌کن و آویز لباس Viomi Electric Drying Rack Lite 1C شیائومی فضایی در حد 2.2 متر را در دسترس کاربر قرار می‌دهد. علاوه بر این، امکان افزایش فضا به سمت چپ و راست وجود دارد. 26 حفره برای آویزان کردن لباس‌ها در اختیار کاربر است و کل ساختار محصول نیز قابلیت تحمل وزن حداکثر 70 کیلوگرمی را دارد.

این محصول مجموعا از دو پایه برخوردار است که بر روی هر کدام از آنها گیره‌های مادر و فرزندی وجود دارد تا امکان آویزان کردن تعداد زیادی لباس کوچک را در دسترس کاربر قرار دهد. طراحی ویژه حفره‌های آویز لباس پایداری بالایی را ارائه می‌دهد و همچنین ساختاری مقاوم در برابر وزش باد دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *