اخبار

تختخواب هوشمند شیائومی 8h Milan با پشتیبانی از فرمان صوتی

شیائومی کمپین جذب سرمایه عمومی جدیدی را برای تختخواب برقی و هوشمند خود تحت عنوان 8H Milan Smart Electric Bed Pro در پلتفرم یوپین راه‌اندازی کرده است. این محصول قرار است به عنوان جانشین تختخواب هوشمند شیائومی که در دسامبر 2019 به بازار عرضه شد در دسترس کاربران قرار بگیرد. انتظار می‌رود قیمت این تختخواب در هنگام عرضه عمومی کمی بیشتر از 735 دلار باشد.

header-banner

8H Milan Smart Electric Bed Pro

این تختخواب هوشمند از 5 حالت راحتی مختلف بهره می‌برد و قابلیت کنترل با فرمان صوتی را در دسترس کاربر قرار می‌دهد. نسخه پرو علاوه بر ویژگی‌هایی که در مدل قبلی وجود داشت، از یک موتور چهارتایی برخوردار است. تخت هوشمند شیائومی به قابلیت‌های کاربردی مجهز شده تا خوابی باکیفیت‌تر را تجربه کنید.

 تختخواب هوشمند شیائومی 8H Milan از یک تشک فنری نسبتا سفت برخوردار است. از نظر طراحی، این تختخواب در دسته تخت‌هایی با پایه‌های بلند قرار می‌گیرد و بسیاری از کاربران با آن احساس راحتی خواهند کرد. تشک از قسمت‌های مختلف بدن حمایت می‌کند و فشار را در نقاط مختلف توزیع می‌کند تا هیچگونه احساس ناراحتی یا درد بدن را پس از یک خواب عمیق تجربه نکنید.

8H Milan Smart Electric Bed Pro

علاوه بر این، تخت برقی و هوشمند شیائومی از حالت‌های کنترلی هوشمند نیز پشتیبانی می‌کند و قابلیت کنترل از راه دور با استفاده از اپلیکیشن Mijia را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. این تخت همچنین از دستیار صوتی هوشمند Xiaoai پشتیبانی می‌کند و کاربر می‌تواند یکی از حالت‌های راحتی مخصوص مطالعه، جلوگیری از خر و پف، کاملا مسطح، جاذبه صفر و تماشای تلویزیون را انتخاب کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *