مبل راحتی و برقی شیائومی
اخبار

مبل راحتی و برقی شیائومی با سوکت USB داخلی و قیمت 658 دلاری

برای کارمندان اداری و افرادی که برای ساعت های زیاد مجبور به نشستن یا ایستادن هستند، هیچ چیزی بهتر از لم دادن بر روی یک کاناپه یا مبل راحتی خوش ساخت و نرم خستگی را رفع نمی کند. شیائومی به تازگی یک مبل راحتی و برقی جدید تحت عنوان Cheers Electric Fabric Sofa را در پلتفرم یوپین ارائه کرده است که از کیفیت ساخت بسیار خوبی بهره برده و قادر است لحظات خوبی را هنگام تماشای برنامه های تلویزیونی یا دورهمی های دوستانه فراهم کند.

این مبل راحتی قابلیت تغییر زاویه از 110 تا 160 درجه ای را ارائه می کند و دارای دو مد اختصاصی برای رفع خستگی ناشی از نشستن یا ایستادن طولانی مدت است که کاربر با انتخاب آنها و تعیین بهترین زاویه قرارگیری، می تواند تنش های ناشی از یک روز کاری پرفشار را کاهش دهد.

مبل راحتی و برقی شیائومی

این مبل راحتی و برقی از طراحی سه نفره و ابعاد 224 در 95 در 99 سانتی متری برخوردار است. قسمت استراحتگاه کمر از پارچه نخی و بالشتک های با کیفیت و نرم بهره می برد که تجربه لذت بخشی را در دسترس کاربر قرار می دهد. علاوه بر این، قسمت استراحتگاه دست ها نیز از بالشتک هایی با ضخامت مناسب بهره می برد که نیاز به استفاده از کوسن یا بالشت های اضافی را از بین می برد.

سمت راست و چپ مبل راحتی و برقی شیائومی دارای قابلیت تغییر زاویه الکتریکی است و این یعنی همزمان دو نفر می توانند با شرایط ایده آل خود بر روی مبل استراحت کنند. عمق نشیمن گاه مبل 51 سانتی متر و عرض آن نیز 63.5 سانتی متر است که به افراد مختلف اجازه می دهد به راحتی از آن استفاده کنند.

مبل راحتی و برقی شیائومی

همچنین یک سوکت USB داخلی نیز برای شارژ گوشی های هوشمند، تبلت و سایر دستگاه تعبیه شده است تا همه چیز در دسترس کاربر قرار داشته باشد. شیائومی این مبل راحتی و برقی را با قیمت 658 دلاری و در دو رنگ خاکستری روشن و خاکستری مایل به سبز عرضه کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *