اخبار

جارو رباتی شیائومی Viomi V2 Pro با طراحی جذاب و قابلیت‌های هوشمند

جارو رباتی شیائومی Viomi V2 Pro با طراحی جذاب و قابلیت‌های هوشمند

جارو رباتی Viomi V2 Pro از طراحی گرد و بسیار زیبایی برخوردار است. این محصول از ابعاد 35 در 35 در 9.45 سانتی‌متری و وزن 3.3 کیلوگرمی بهره می‌برد و نسبت به نسخه استاندارد، قابلیت‌های بیشتر و کارآمدتری را در دسترس کاربر قرار می‌دهد.

موتور الکتریکی به‌کار رفته در این جارو رباتی قدرت مکشی در حد 2100 پاسکالی را فراهم می‌کند و سیستم اسکن لیزری LDS می‌تواند نقشه اتاق‌های مختلف را ترسیم کند. این جارو رباتی قابلیت نام‌گذاری و ذخیره‌سازی اتاق‌ها را دارد و به همین دلیل کاربر می‌تواند نظافت سریع و دقیق را تجربه کند.

جارو رباتی شیائومی Viomi V2 Pro

جارو رباتی Viomi V2 Pro از قابلیت تی کشی پشتیبانی می‌کند و می‌توان برای نظافت بیشتر از آن بهره برد. ویومی وی 2 پرو همچنین از ویژگی جاروکشی منطقه‌ای پشتیبانی می‌کند و با استفاده از آن می‌توان در اپلیکیشن‌ اختصاصی دیوارهای مجازی را ایجاد کرد تا جارو رباتی فقط در مناطق مشخص شده به نظافت بپردازد.

این جارو رباتی از سه مود نظافت شامل جاروکشی، شستشو و جاروکشی + شستشو بهره می‌برد. یک مخزن چندمنظوره 550 میلی‌لیتری برای نگهداری آب و گرد و غبار جمع‌آوری شده نیز در دسترس کاربر قرار دارد. این مخزن می‌تواند به دو قسمت 300 و 200 میلی‌لیتر تقسیم شود که به ترتیب برای جمع آوری گرد و غبار و نگهداری آب مورد استفاده قرار می‌گیرد. در صورتی که قصد تی کشی مساحت بیشتری را داشته باشید می‌توانید تمام حجم مخزن را از آب پر کنید.

جارو رباتی شیائومی Viomi V2 Pro

باتری 3300 میلی‌آمپری به‌کار رفته در Viomi V2 Pro از 1 تا 3 ساعت شارژدهی دارد. این جارو رباتی قابلیت حرکت در شیب 15 درجه‌ای و عبور از موانعی با ارتفاع 2 سانتی‌متری را ارائه می‌دهد. به لطف وای‌فای داخلی، این محصول قابلیت اتصال به اپلیکیشن Mi Home شیائومی را دارد و کاربر به راحتی با استفاده از گوشی هوشمند خود می‌تواند تمام عمکلردهای جارو را کنترل کند.

منبع: xiaomiplanets

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *