اخبار

دستگاه خشک‌کن لباس Smartda شیائومی با استریلیزاسیون سه‌گانه

دستگاه خشک‌کن لباس Smartda شیائومی با استریلیزاسیون سه‌گانه

دستگاه خشک‌کن لباس Smartda شیائومی مانند بسیاری از محصولات دیگر این کمپانی از طراحی مینیمال اما شیکی برخوردار است. بدنه محصول به صورت استوانه‌ای طراحی شده است و رنگ سفید آن به خوبی با دکور خانه‌های جدید هماهنگ می‌شود. ابعاد محصول 32 در 32 در 68 سانتی‌متر است و تقریبا 7.6 کیلوگرم وزن دارد.

شیائومی در ساخت بدنه این دستگاه خشک‌کن لباس از آلیاژ آلومینیوم استفاده کرده است که دوام بالایی دارد. در قسمت بالایی دستگاه یک نمایشگر کوچک وجود دارد که زمان باقیمانده از فرایند خشک کردن لباس را نمایش می‌دهد. در زیر این نمایشگر، سه دکمه فیزیکی در دسترس کاربر قرار دارد که با استفاده از آن می‌توان عملکرد دستگاه را کنترل کرد.

دستگاه خشک‌کن لباس شیائومی Smartda

دستگاه خشک‌کن لباس Smartda از زبانه‌های نگهدارنده لگن با جنس استیل ضدزنگ بهره می‌برد و موتور الکتریکی آن 650 وات توان دارد. ظرفیت دستگاه خشک‌کن لباس شیائومی 35 لیتر است و در هر بار استفاده می‌تواند تعداد قابل توجهی لباس را خشک کند. دمای عملیاتی خشک‌کن ثابت و بر روی 75 درجه سانتی‌گراد تنظیم شده است. این دما برای جذب رطوبت و خشک‌ شدن آرام الیاف لباس مناسب است و باعث آسیب دیدن لباس نمی‌شود.

مکانیزم عملکرد دستگاه براساس گردش 360 درجه‌ای هوای گرم است که به تمام قسمت‌های لباس انتقال می‌یابد. اگر می‌خواهید البسه شما پس از خشک شدن رایحه دلنشینی داشته باشد، کافیست در محفظه کوچکی که برای این کار تعبیه شده است از مواد معطر مخصوص استفاده کنید. علاوه بر خشک کردن، دستگاه خشک‌کن لباس Smartda از قابلیت استریلیزاسیون لباس نیز بهره می‌برد و در فرایندی سه‌ مرحله‌ای لباس‌های شما را کاملا ضدعفونی خواهد کرد.

لایه اول ضدعفونی، استفاده از اشعه ماورابنفش است که تمام باکتری‌ها و ویروس‌ها را از بین می‌برد. لایه دوم با استفاده از دما و زمان مناسب، شرایط پاستورازیسیون را فراهم می‌کند و در نهایت در لایه سوم با استفاده از اوزون، ضدعفونی انجام می‌شود.

منبع: xiaomiplanets

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *