صابون ریز خودکار شیائومی Mijia با قیمت 14 یورو عرضه شد
اخبار

صابون ریز خودکار شیائومی Mijia با قیمت 14 یورو عرضه شد

دستگاه صابون ریز خودکار شیائومی Mijia با قیمت 14 یورویی عرضه شد. این محصول از طراحی استوانه‌ای بسیار شیک بهره برده و برای استفاده از آن نیازی به لمس وجود ندارد. طراحی مینیمال این محصول امکان استفاده در اکثر خانه‌ها را میسر کرده است و به خصوص در این روزها که ضدعفونی کردن دست‌ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، وجود چنین دستگاهی در هر خانه‌ای ضروری به‌نظر می‌رسد.

صابون ریز خودکار شیائومی Mijia با قیمت 14 یورو عرضه شد

این دستگاه صابون ریز با استفاده از چهار باتری سایز AA کار می‌کند که البته در بسته‌بندی محصول وجود ندارد. شیائومی با این محصول موفق به کسب جایزه طراحی معتبر Good Design شده است. بدنه دستگاه شامل دو بخش اصلی است؛ صابون ریز و بخش بالایی که مکانیزم و نازل صابون ریزی در آن قرار گرفته و هر دو بخش از جنس پلاستیک مات ساخته شده است.

صابون ریز خودکار شیائومی Mijia اساسا با استفاده از یک حسگر نوری کار می‌کند و به گفته سازنده، این حسگر و نازل آنقدر هماهنگ هستند که تنها در 0/25 ثانیه مایع صابون به صورت کف بر روی دست مصرف کننده قرار می‌دهند. بدین ترتیب، کاربر هیچ تماسی با دستگاه ندارد و با توجه به ماهیت کف، امکان ضدعفونی کردن بهتر دست‌ها وجود دارد. با استفاده از این دستگاه می‌توان تا 99.9 درصد باکتری‌ها و آلودگی‌ها را از روی پوست دست پاک کرد.

صابون ریز خودکار شیائومی Mijia با قیمت 14 یورو عرضه شد

مخزن طراحی شده برای این دستگاه صابون ریز از ظرفیت 320 میلی‌لیتری بهره برده و این مقدار مایع صابون برای 400 بار شستشوی دست‌ها کافی خواهد بود. با توجه به طراحی مدرن و گواهینامه IPX4، می‌توانید از این محصول در محیط‌های مرطوب نیز استفاده کنید و نگران خرابی آن نباشید.

پست های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *