MIJIA-Wireless-Vacuum-Cleaner-K10
اخبار

شیائومی جارو شارژی MIJIA K10 را با قیمت 192 دلار عرضه می‌کند

کمپانی شیائومی به طور رسمی از جارو شارژی جدید MIJIA Wireless Vacuum Cleaner K10 رونمایی کرد. شیائومی در حال حاضر چند جارو شارژی را به بازار عرضه کرده است که کاربران با توجه به نیاز خود می‌توانند آنها را تهیه کنند. جارو شارژی جدید این کمپانی با قیمت 192 دلاری به بازار عرضه شده و کاربران می‌توانند از طریق وب‌سایت شیائومی یوپین آن را سفارش دهند.

MIJIA-Wireless-Vacuum-Cleaner-K10

جارو شارژی جدید شیائومی از یک موتور بدون برس با قابلیت 125 هزار چرخش در دقیقه بهره می‌برد. توان مکش این جارو شارژی 150AW است و قابلیت جمع‌آوری گرد و خاک، مو و سایر ذرات مرئی را در دسترس کاربر قرار می‌دهد. جارو شارژی MIJIA K10 از طراحی استاندارد و رده بالا با 12 مخروط سایکلون بهره می‌برد. هر چه تعداد مخروط‌ها بالاتر باشد، امکان تفکیک بهتر ذرات ریز از هوای مکیده شده میسر می‌شود و بدین ترتیب با جداسازی ذرات از هوا، فیلتر HEPA نیز تا چندین بار استفاده نیازی به تعویض یا نظافت ندارد.

جارو شارژی سری میجیا از یک سیستم فیلتراسیون مجهز به 5 فیلتر بهره می‌برد که امکان فیلتر کردن 99.97 درصد از ذراتی به کوچکی 0.3 میکرون و تخلیه هوای تمیز را میسر می‌کند. اجزای فیلتر قابل شستشو هستند و نیازی به تعویض سریع آنها وجود ندارد. این سیستم نه تنها عملکرد جارو را برای نظافت بهبود می‌بخشد بلکه افزایش عمر فیلترها را به همراه دارد.

MIJIA-Wireless-Vacuum-Cleaner-K10

MIJIA K10 از یک نمایشگر LCD هوشمند بهره می‌برد که قابلیت نمایش مود نظافت، شارژ باقیمانده باتری و خطاهایی که به دلایل مختلف ایجاد می‌شوند را دارد. علاوه بر این، جارو شارژی جدید شیائومی از ویژگی‌های هوشمند زیادی مانند برس جاذب گرد و غبار هوشمند برای سطح زمین، قفل الکترونیکی با یک دکمه، مکش و کشیدن ذرات به سمت داخل به‌صورت یکپارچه و عمر باتری طولانی تا 65 دقیقه نیز بهره می‌برد.

پست های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *