آموزش

آموزش نحوه اتصال هندزفری بی‌سیم Haylou T19 به گوشی از طریق اپلیکیشن هایلو

آموزش نحوه اتصال هندزفری بی‌سیم Haylou T19 به گوشی از طریق اپلیکیشن هایلو

کمپانی هایلو دو اپلیکیشن اختصاصی Haylou و Haylou Fit را به ترتیب برای هندزفری‌های بی‌سیم و ساعت‌های هوشمند خود طراحی کرده است. برای اتصال هندزفری بی‌سیم Haylou T19 به گوشی هوشمندتان دو روش وجود دارد؛ در روش اول از طریق لیست بلوتوث گوشی اقدام می‌کنید و در روش دوم مستقیما از طریق اپلیکیشن اتصال بین هندزفری و گوشی را برقرار خواهید کرد. در این مطلب قصد داریم آموزش نحوه اتصال هندزفری بی‌سیم Haylou T19 توسط اپلیکیشنHaylou  را ارائه کنیم.

 

هندزفری بی‌سیم Haylou T19

این اپلیکیشن با هر دو سیستم عامل اندروید و iOS سازگاری دارد و بنابراین کاربران گوشی‌های اندرویدی و آیفون به‌راحتی می‌توانند از آن استفاده کنند.

1) ابتدا بلوتوث گوشی را روشن کنید.

2) درب کیس شارژ هندزفری را باز کنید تا هندزفری‌ها روشن شوند.

هندزفری بی‌سیم Haylou T193) اپلیکیشن Haylou را در گوشی خود اجرا کنید.

هندزفری بی‌سیم Haylou T19

4) پس از کمی جستجو هندزفری Haylou T19 توسط اپلیکیشن پیدا می‌شود و اکنون کافیست بر روی گزینه Connect لمس کنید.

هندزفری بی‌سیم Haylou T19

5) پس از چند لحظه یک پنجره در صفحه گوشی ظاهر می‌شود که برای اتصال هندزفری سمت راست اجازه می‌خواهد. بر روی دکمه Ok لمس کنید.

6) پنجره دیگری در صفحه ظاهر می‌شود و این بار باید اجازه اتصال هندزفری سمت چپ به گوشی را تایید کنید.

7) اکنون هر دو هندزفری سمت چپ و راست به گوشی شما متصل شده‌اند.

هندزفری بی‌سیم Haylou T19با استفاده از اپلیکیشن هایلو می‌توانید به اطلاعاتی مانند درصد شارژ باقیمانده هندزفری سمت چپ، سمت راست و همچنین کیس شارژ دسترسی داشته باشید. امکان سفارشی‌سازی کنترل‌های لمسی و همین‌طور استفاده از اکولایزرهای مختلف از دیگر مواردی هستند که در اپلیکیشن در دسترس کاربر قرار دارد.

هندزفری بی‌سیم Haylou T19همچنین اپلیکیشن Haylou در سیستم عامل اندروید هنگام اتصال هندزفری، انیمیشن جذابی را به نمایش می‌گذارد که متاسفانه در مورد سیستم عامل iOS این طور نیست. اگر به‌ هر دلیل قصد بازگشت به تنظیمات کارخانه‌ای را داشته باشید با استفاده از اپلیکیشن به راحتی می‌توان این کار را انجام داد.

نکته: اگر به هر دلیل اتصال هندزفری با اپلیکیشن برقرار نشد می‌توانید اپلیکیشن را باز کنید و از قسمت بالا وارد بخش My Devices شوید. در این صفحه بر روی دکمه Add Device لمس کنید و از لیست ظاهر شده بر روی Haylou T19 لمس کنید. اتصال هندزفری با گوشی برقرار می‌شود و می‌توانید به تنظیمات دسترسی پیدا کنید.

پیشنهاد میشه اگر در مراحل ثبت نام به مشکل برخوردید از روش های زیر استفاده نمایید.

 

هندزفری بی‌سیم Haylou T19

هندزفری بی‌سیم Haylou T19

هندزفری بی‌سیم Haylou T19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *