اخبار

تصاویر واقعی از گوشی تاشو Mi Mix شیائومی رویت شد

تصاویر واقعی از گوشی تاشو Mi Mix شیائومی رویت شد

اگر به‌خاطر داشته باشید، در سال 2019 نخستین شایعات در خصوص تلاش شیائومی برای ساخت یک گوشی هوشمند تاشو به بیرون درز کرد. از آن زمان چندین تیزر و شایعه مختلف در خصوص دستگاه‌های تاشو شیائومی منتشر شد. اما به‌تازگی، یک گوشی هوشمند تاشو در وب‌سایت 3C چین مشاهده شد که گفته می‌شود نخستین گوشی تاشو در خانواده Mi است. علاوه بر این، تصاویری مخفیانه و واقعی از این گوشی تاشو در Weibo نیز مشاهده شده است.

فاش‌کننده‌ای به‌نام نیلز ارنسمایر موفق شد پیش از حذف شدن تصاویر، آنها را ذخیره و سپس از حساب کاربری خود در توییتر منتشر کند. این تصاویر با تصاویری که مدتی پیش به بیرون درز کرده بود شباهت دارد. باتوجه به تصاویر می‌توان دریافت که گوشی تاشو شیائومی از طراحی مشابه Galaxy Z Fold 2 سامسونگ بهره خواهد برد. در تصویری که از قسمت پشتی گوشی به بیرون درز کرده است می‌توان برند Mix را مشاهده کرد.

اگر شایعات قبلی را در نظر بگیریم، گوشی تاشو Mi Mix از طراحی تاشو به سمت داخل مانند گلکسی زد فولد 2 بهره می‌برد. این نوع طراحی را اخیرا در گوشی Mate X2 هواوی نیز شاهد بودیم. علاوه بر برند Mix، تصویر منتشر شده از پنل پشتی گوشی، یک سیستم دوربین سه‌تایی با چینش عمودی را نشان می‌دهد. متاسفانه در تصاویر نمی‌توان قسمت داخلی گوشی (دو نمایشگر) را مشاهده کرد.

کمی دور از انتظار است اگه شیائومی در این طراحی، دوربین سلفی را در قسمت جلویی به‌کار برده باشد. علاوه بر این، به‌نظر می‌رسد شیائومی به راهکاری جدید برای کاهش احتمال ایجاد چین‌خوردگی در قسمت تاشوی نمایشگر دست یافته باشد. انتظار می‌رود این غول فناوری چینی نخستین گوشی تاشو خود را در سال جاری به بازار عرضه کند.

منبع: gizmochina

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *