اخبار

مجموعه‌های وزنه‌های بدنسازی FED شیائومی با طراحی ماژولار

مجموعه‌های وزنه‌های بدنسازی FED شیائومی با طراحی ماژولار

کمپانی شیائومی با همکاری برند FED مجموعه‌های از وزنه‌های مخصوص بدنسازی را به بازار عرضه کرد. این مجموعه از طراحی ماژولار برخوردارند و در دو نسخه با مجموع وزن 24 و 40 کیلوگرم به ترتیب با قیمت 113 و 212 یورویی در دسترس کاربران قرار دارند. برند FED در زمینه ساخت محصولات تناسب اندام تجربه بالایی دارد.

مجموعه‌های وزنه‌های بدنسازی FED شیائومی

محصولات این کمپانی از نظر ارگونومیک، کیفیت ساخت و قابلیت نصب و استفاده آسان در سطح بسیار خوبی قرار دارند و با توجه به قیمت، ارزش خرید بالایی را ارائه می‌دهند. در شرایط فعلی که بسیاری از باشگاه‌های ورزشی به علت شیوع کرونا تعطیل شده‌اند، استفاده از مجموعه وزنه‌های FED برای تمرین در خانه توصیه می‌شود.

در این پکیج مجموعا سه میله ارائه می‌شود که دو مورد از آنها کوتاه و برای استفاده به عنوان دمبل مناسب هستند و یک میله برای هالتر استاندارد است. میله هالتر دارای قابلیت افزایش طول است تا حرکاتی مانند اسکات یا پرس سرشانه به راحتی قابل انجام باشند.

مجموعه‌های وزنه‌های بدنسازی FED شیائومی

وزنه‌های موجود در این مجموعه در وزن‌های 1، 1.25، 1.5، 2، 2.5 و 3 کیلوگرمی ارائه شده‌اند و به ورزشکار اجازه می‌دهد با توجه به سختی حرکت، وزنه‌ها را متناسب با توان خود تنظیم کند. اگر مجموعه 40 کیلوگرمی را خریداری کنید می‌توانید با وزنه‌های سنگین‌تری تمرین کنید. علاوه بر این، دو نوع دسته با طراحی متفاوت وجود دارد که با اضافه کردن وزنه‌ها به آن می‌توان یک کتل‌ بال ساخت.

در تصویر زیر می‌توانید حالت‌های مختلفی که می‌توانید از وزنه‌ها استفاده کنید را ببینید. میله هالتر از یک محافظت اسفنجی مخصوص بهره می‌برد که در هنگام استفاده باعث زخم شدن پوست کف دست نشود. این محافظ همچنین در حالت اسکات به استقرار بهتر هالتر کمک می‌کند.

منبع: xiaomiplanets

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *