اخبار

پاک کننده اولتراسونیک EraClean شیائومی با قیمت ارزان عرضه شد

پاک کننده اولتراسونیک EraClean یکی از محصولات جدید و مثل همیشه نوآورانه شیائومی است که قابلیت از بین بردن گرد و خاک را دارد. این پاک کننده با ایجاد ارتعاشاتی با فرکانس بالا قادر است کثیفی‌ها و ذراتی که در بین شیارها و بخش‌هایی از وسایلی مانند ساعت و عینک که دسترسی دشواری دارند را تمیز کند.

این تمیز کننده اولتراسونیک عملکرد بسیار خوبی برای تمیز کردن اجسام کوچک مانند جواهرات، سکه‌ها، کلیدها و سایر موارد دارد. علاوه بر این، کارایی دستگاه صرفا به اجسام فلزی محدود نمی‌شود و تقریبا هر نوع کثیفی مانند چربی و گریس خشک شده، اثر انگشت، ذرات، گرد و غبار، انواع لکه و حتی بو و زنگ زدگی‌ها توسط پاک کننده اولتراسونیک EraClean شیائومی از بین می‌رود.

پاک کننده اولتراسونیک EraClean شیائومی

امواج اولتراسونیک با ایجاد میلیون‌ها حباب مرئی قادر است بدون ایجاد آسیب برای شئی مورد نظر، این کثیفی‌ها را به‌طور کامل از بین ببرد. این دستگاه توانایی ایجاد امواجی با حداکثر فرکانس 45 هرتزی را دارد و حباب‌های تولید شده نیز ابعادی بین 50 تا 500 میکرون دارند. این حباب‌ها مانند مولکول‌هایی پاک کننده با نیروی فشاری 1000 اتمسفر به تمام قسمت‌های سطحی یک شئی برخورد کرده و این ناخالصی‌ها را جدا می‌کنند.

پاک کننده اولتراسونیک EraClean شیائومی

پاک کننده اولتراسونیک جدید شیائومی از طراحی کپسولی شکل برخوردار است و محفظه داخلی آن نیز از استیل ضدزنگ ساخته شده است. در قسمت بالایی دکمه‌های لمسی برای شروع و توقف فرآیند پاکسازی تعبیه شده است و پایه‌های دستگاه نیز ضد لغزش هستند. ابعاد محصول 211 در 101 در 61 میلی‌متر است و وزن کم 345 گرمی آن باعث می‌شود تا به راحتی بتوان دستگاه را حمل کرد. این پاک کننده اولتراسونیک قابلیت پاکسازی اجسامی با حداکثر ابعاد 158 در 69 در 39 میلی‌متری را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *