xiaomi-smart-clock
اخبار

شیائومی از ساعت رومیزی هوشمند و سه‌کاره خود رونمایی کرد

شیائومی یوپین از ساعت رومیزی هوشمند و سه‌کاره جدید خود رونمایی کرد. این ساعت علاوه بر نمایش زمان، قابلیت اندازه‌گیری رطوبت و دما را هم دارد و با قیمت مقرون به صرفه 21 دلار به بازار عرضه خواهد شد. نمایشگر به‌کار رفته در این ساعت از نوع جوهر الکترونیکی بوده و مصرف انرژی بسیار پایینی را ارائه می‌دهد.

قابلیت‌های کاربردی این ساعت رومیزی شامل اندازه‌گیری لحظه به لحظه دما، رطوبت، تنظیم آلارم هوشمند، تنظیم زمان‌سنج، روش کاری گوجه فرنگی سالم و بسیاری دیگر، ارزش خرید این محصول را به طور محسوسی افزایش داده‌اند.

ساعت رومیزی هوشمند

ساعت رومیزی هوشمند

 

ساعت رومیزی هوشمند شیائومی

حسگر داخلی که برای اندازه‌گیری رطوبت و دما درون این ساعت رومیزی تعبیه شده توسط شرکت Swiss Sensirion ساخته شده است و دقت بسیار بالایی را ارائه می‌دهد. این حسگر قادر است کوچکترین تغییرات در دما و رطوبت محیط را در هر لحظه تشخیص دهد.

این مدل ساعت های رومیزی هوشمند شیائومی از قابلیت اتصال بلوتوث بهره برده و می‌تواند به اپلیکیشن MIJIA در گوشی‌های هوشمند متصل شود. بدین ترتیب امکان لینک کردن ساعت با سایر دستگاه‌های هوشمند موجود در خانه وجود دارد تا برای مثال هوای محیط پیش از بازگشت شما به خانه به شکل موثری تهویه شده و شرایط مطبوع‌تری را تجربه کنید.

 

ساعت رومیزی شیائومی

ساعت رومیزی شیائومی

 

شیائومی در این ساعت رومیزی از یک چیپ ساعت RTC با دقت بالا و باتری پشتیبان استفاده کرده است تا در هر شرایطی، زمان به صورت دقیق نمایش داده شود. بدین ترتیب حتی زمانی که شارژ باتری ساعت به اتمام رسیده باشد، باز هم امکان دسترسی به زمان دقیق وجود دارد. کاربر همچنین از طریق اپلیکیشن میجیا می‌تواند به 18 گروه از آلارم‌های ساعت دسترسی داشته باشد. قابلیت تنظیم زمان‌سنج با یک دکمه نیز از جمله امکانات کاربردی این محصول است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *