MIJIA-Ear-Digital-Thermometer
اخبار

شیائومی تب‌سنج داخل گوش MIJIA را با قیمت 25 دلار عرضه می‌کند

شیائومی تب‌سنج داخل گوش MIJIA را به زودی روانه بازار می‌کند. این محصول با قیمت 25 دلار برای کاربران مشارکت کننده در پلتفرم جذب سرمایه عمومی و 29 دلار برای کاربران عادی در دسترس قرار خواهد گرفت. تب‌سنج‌های مقعدی دقیق‌ترین نوع تب‌سنج محسوب می‌شوند. بر اساس تحقیقات صورت گرفته، تب‌سنج‌های داخل گوش قادرند پس از انواع مقعدی، دقیق‌ترین حساسیت نسبت به تغییرات دمای بدن را ارائه دهند.

header-banner

MIJIA-Ear-Digital-Thermometer

تب‌سنج جدید شیائومی از قابلیت اندازه‌گیری سریع دما، حسگر دقیق با دقت 0.1 درجه سانتی‌گراد، نمایشگر LED بزرگ و یک محفظه حمل مخصوص بهره می‌برد. این تب‌سنج به‌خصوص برای خانواده‌هایی که دارای فرزند خردسال هستند بسیار کارآمد است. تب‌سنج داخل گوش MIJIA شیائومی از یک حسگر بسیار حساس برخوردار است که می‌تواند انرژی تشعشعات مادون قرمز ساطع شده توسط پرده گوش را اندازه‌گیری کند. به همین ترتیب تب‌سنج قادر است تغییرات بدن را با دقت 0.1 درجه سانتی‌گراد نمایش دهد.

طراحی بدنه تب‌سنج داخل گوش MIJIA انحنادار و جمع و جور انجام شده و یک دکمه اصلی بر روی بدنه امکان کنترل راحت تب‌سنج را میسر می‌کند. نمایشگر تعبیه شده بر روی تب‌سنج درجه حرارت بدن را با فونت بزرگ نمایش می‌دهد و روشنایی مناسب پنل LED آن خوانایی را تا حد چشمگیری افزایش داده است. پروب دستگاه به‌گونه‌ای طراحی شده تا در صورت نیاز خم شود و آسیبی به دیواره داخلی گوش وارد نکند. علاوه بر این، طراحی ویژه پروب باعث می‌شود تا همواره قسمت مرکز پروب با مرکز پرده گوش هم راستا باشد و دما به دقیق‌ترین حالت ممکن اندازه‌گیری شود.

MIJIA-Ear-Digital-Thermometer

پیش از وارد کردن پروب درون کانال گوش، سر پروب گرم می‌شود تا به درجه حرارت بدن نزدیک‌تر شده و در هنگام ورود به کانال داخلی گوش، کودک شما احساس ناراحتی نداشته باشد. بدین ترتیب، حتی هنگامی که فرزندتان در حال خواب است می‌توانید به راحتی تب‌سنجی را انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *