اخبار

مچ‌بند هوشمند شیائومی Mi Band 6 در 29 مارس عرضه می‌شود

مچ‌بند هوشمند شیائومی Mi Band 6 در 29 مارس عرضه می‌شود

مچ‌بندهای هوشمند خانواده می بند شیائومی موفقیت زیادی را بدست آورده‌اند. سال گذشته این کمپانی در ماه ژوئن مچ‌بند Mi Band 5 را در بازار چین و تقریبا یک ماه بعد نسخه گلوبال آن را تحت عنوان Mi Smart Band 5 به بازار عرضه کرد. حالا با گذشت کمتر از یکسال، این غول فناوری چینی قصد دارد نسل جدید مچ‌بند هوشمند خود را با نام Mi Band 6 به بازار عرضه کند.

این مچ‌بند هوشمند به اعلام رسمی شیائومی در تاریخ 29 مارس رونمایی می‌شود. در جریان رویداد 29 مارس شیائومی انتظار می‌رود محصولات جذاب دیگری مانند می 11 پرو، می 11 اولترا و گوشی می میکس جدید نیز رونمایی شود. مچ‌بند هوشمند جدید شیائومی از ویژگی‌های جدید و بهبودهایی نسبت به نسل قبلی خود بهره می‌برد اما در بخش طراحی به احتمال زیاد شاهد تغییرات محسوسی نخواهیم بود.

در تصویر واقعی و جدیدی که هفته گذشته از این ردیاب سلامتی به بیرون درز کرده بود می‌توان دید که از نظر طراحی Mi Band 6 و Mi Band 5 تقریبا یکسان هستند. این تصویر همچنین یک کابل با مکانیزم اتصال مغناطیسی را نشان می‌دهد که با توجه به آن می‌توان دریافت مکانیزم شارژ دو مچ‌بند نیز یکسان یا حداقل مشابه است.

أبی گو، رئیس بخش بازاریابی محصول و سخنگوی جهانی شیائومی نیز با انتشار ویدیویی کوتاه از می بند 6، تاریخ معرفی رسمی آن را اعلام کرد. یکی از ویژگی‌هایی که انتظار می‌رود در Mi Band 6 شاهد باشیم، تشخیص اکسیژن خون (مانیتورینگ SpO2) است. می بند 5 فاقد این قابلیت بود و بسیاری از کاربران را در این زمینه ناامید کرد. علاوه بر این، طبق گزارش‌های قبلی، مچ‌بند جدید شیائومی از نمایشگر بزرگتر بهره می‌برد و به‌صورت پیش‌فرض از 30 فعالیت ورزشی پشتیبانی می‌کند. همانند نسل قبلی، این مچ‌بند هوشمند نیز در بازار جهانی با نام Mi Smart Band 6 عرضه می‌شود.

منبع: gizmochina

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *