گوشی تاشو شیائومی
اخبار

گوشی تاشو شیائومی با رابط کاربری MIUI 12 رویت شد

طی دو سال اخیر، پتنت های مختلفی از شیائومی در خصوص گوشی های هوشمند تاشو رویت شده است. این موضوع نشان می دهد که شیائومی نیز مانند چند تولیدکننده دیگر مانند سامسونگ، موتورلا و هواوی به دنبال تولید چنین دستگاهی است. با توجه به اطلاعاتی که به بیرون درز کرده اند این کمپانی قدم های جدی در این زمینه برداشته است و احتمالا در آینده ای نه چندان دور شاهد معرفی رسمی محصولی تاشو با نمایشگر انعطاف پذیر از سوی این غول فناوری چینی خواهیم بود.

گوشی تاشو شیائومی

به تازگی یک دستگاه با نمایشگر تاشو در دست یکی از کاربران چینی رویت شده است. در این تصویر می توان دید که کاربر در مترو مشغول استفاده از دستگاه است و رابط کاربری آن نیز MIUI 12 به نظر می رسد. این دستگاه مشابه همان گوشی تاشویی است که چند سال پیش، نایب رئیس شیائومی آن را در معرض نمایش قرار داد. البته با توجه به تصاویر، این دستگاه از نمایشگر بزرگتری برخوردار است.

اگرچه گوشی هوشمند رویت شده بیشتر به یک نمونه مهندسی شباهت دارد، اما به نظر می رسد فرآیند طراحی آن تا حد زیادی تکمیل شده است. طراحی این گوشی هوشمند مشابه Galaxy Z Fold است و از قسمت داخلی تا می شود. به طور کلی گوشی هوشمند تاشو در دسته طبقه بندی می شوند؛ دسته اول از قسمت خارجی، دسته دوم از قسمت داخلی و دسته سوم به صورت کلاسیک و به سمت بالا تا می شوند.

گوشی تاشو شیائومی

بر اساس شایعات، شیائومی احتمالا از فناوری UTG (شیشه بسیار نازک انعطاف پذیر) در نمایشگر استفاده خواهد کرد. این فناوری توسط سامسونگ توسعه یافته است. نمایشگر گوشی تاشو شیائومی احتمالا نرخ تازه سازی 90 یا حتی 120 هرتزی را در دسترس قرار خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *