اخبار

ویومی ماشین ظرفشویی رومیزی Sugar را با قیمت 149 دلاری عرضه کرد

برند Viomi یکی از زیرمجموعه‌های شیائومی است که در زمینه تولید لوازم خانگی فعالیت دارد. این برند به‌تازگی از ماشین ظرفشویی جدید و رومیزی خود تحت عنوان Sugar با قیمت 149 دلاری رونمایی کرد. همان‌طور که از نام این محصول مشخص است، طراحی بدنه ماشین ظرفشویی جدید ویومی مشابه یک دانه مکعبی شکر است. ابعاد دستگاه 44.3 در 46.7 در 44.1 سانتی‌متر است و از یک مخزن آب داخلی بهره می‌برد.

header-banner

مخزن قابلیت اتصال مستقیم به منبع آب را دارد اما در صورت تمایل می‌توانید به صورت دستی در آن آب اضافه کنید. بدین ترتیب برای استفاده از این ماشین ظرفشویی به انجام تغییرات در لوله‌کشی و چیدمان کابینت‌ها در آشپزخانه نیازی نخواهد بود. ماشین ظرفشویی رومیزی Sugar ویومی برای استفاده خانواده‌های سه نفره مناسب است.

ماشین ظرفشویی رومیزی Sugar

این دستگاه کارآمد قادر است در هر بار شستشو چهار دست ظروف استاندارد یا شش دست ظروف غذاخوری روزانه را درون خود جای دهد. بازوهای اسپری کننده آب در قسمت بالا و پایین به خوبی تمام فضای داخلی ماشین ظرفشویی را پوشش می‌دهند. مجموعا 16 حفره برای پاشش آب وجود دارد و اسپری‌ها نیز بر روی یک بازوی چرخان قرار دارند که در شش جهت بالا، پایین، جلو، عقب، چپ و راست چرخش می‌کنند و هیچ نقطه‌ای را بدون پوشش باقی نمی‌گذارند.

فشار آب خارج شده از این نازل‌ها 11000 پاسکال است و به خوبی می‌تواند ظروف کثیف را تمیز کند. این ماشین ظرفشویی رومیزی از آب با دمای 75 درجه سانتی‌گراد استفاده می‌کند که علاوه بر تمیز کردن سطح ظروف مختلف، توانایی از بین بردن 99.99 درصد از آلودگی‌های میکروبی، قارچ و ویروسی را هم ارائه می‌دهد.

ماشین ظرفشویی رومیزی Sugar

ماشین ظرفشویی رومیزی Sugar از سیستم خشک‌کن با هوای گرم PTC3.0 بهره می‌برد که با کمک یک فن داخلی جریان باد گرم را به تمام قسمت‌ها رسانده و باعث خشک شدن سریع ظروف می‌شود. این دستگاه از اپلیکیشن MIJIA نیز پشتیبانی می‌کند و امکان کنترل و نظارت از راه دور بر روی دستگاه میسر است.

پست های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *