فرمویر جدید برای Air 2 Pro و رفع چند مشکل
آموزش

فرمویر جدید برای Air 2 Pro و رفع چند مشکل

شیائومی در تاریخ 13 اکتبر هندزفری بی‌سیم جدید خود تحت عنوان Air 2 Pro را در بازار چین عرضه کرد. اگرچه این مدل نسبت به نسل قبلی عملکرد بهتری را در بخش کیفیت صدا و شارژدهی باتری ارائه می‌کند اما متاسفانه برخی از کاربران مشکلاتی را در قابلیت حذف نویز فعال یا ANC گزارش کرده‌اند که از جمله می‌توان به تجربه صدای باد، تغییر مُد آزاردهنده و موارد دیگر اشاره کرد. خوشبختانه شیائومی به‌تازگی فرمویر جدیدی را برای این هندزفری بی‌سیم منتشر کرده است که بسیاری از این مشکلات را برطرف می‌کند.

فرمویر جدید برای Air 2 Pro و رفع چند مشکل

در بررسی‌های دقیقی که بر روی هندزفری ایر 2 پرو شیائومی صورت گرفته، مشکلات زیر رویت شده است:

  • عملکرد متوسط قابلیت ANC (نسبت به هواوی Freebuds Pro)
  • تداخل صدای باد
  • کیفیت صدای نه چندان خوب در فرکانس‌های بالاتر
  • جابه‌جایی آزاردهنده بین مدهای ANC و Transparency
  • عدم وجود حالت تاخیر پایین و قابلیت LHDC در فرمویر اصلی

فرمویر جدید برای Air 2 Pro و رفع چند مشکل

فرمویر جدید برای Air 2 Pro بر روی افزایش کیفیت صدا، بهبود عملکرد حذف نویز و مشکلات اتصال هندزفری به دستگاه‌های مختلف تمرکز کرده است. در لیست تغییرات رسمی این فرمویر به بهینه‌سازی جلوه‌های صوتی، رفع مشکل حذف نویز در هنگام جابه‌جایی بین حالت‌های مختلف و عدم اتصال مناسب هندزفری در برخی شرایط اشاره شده است.

به هر حال، این فرمویر جدید عملکرد هندزفری Air 2 Pro شیائومی را تا حد محسوسی بهبود می‌بخشد که به‌خصوص برای کاربرانی که با این مشکلات دست و پنجه نرم می‌کردند خبر خوبی است. به‌روزرسانی جدید فرمویر ایر 2 پرو عملکرد درایور در بازتولید صداها در فرکانس‌های بالاتر (بلندی صدای بیشتر) بهبود بخشیده و در بلندی صدای پایین نیز کاربر نویز کمتری را تجربه خواهد کرد. علاوه بر این، دیگر مشکلی هنگام جابه‌جایی بین دو مُد ANC و Transparency و قطع ناگهانی اتصال بین هندزفری و گوشی مشاهده نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *