Mijia Mite Removal Apparatus
اخبار

دستگاه از بین برنده مایت Mijia با قیمت 80 دلاری عرضه شد

شیائومی سال گذشته در ماه آگوست از دستگاه از بین برنده مایت Mijia Mite Removal Apparatus با قیمت 80 دلاری رونمایی کرد. این کمپانی به تازگی دستگاه از بین برنده مایت خود را به بازار عرضه کرده است. از نظر طراحی ظاهری شاهد شباهت‌های زیادی با نسخه معرفی شده هستیم اما قیمت آن تنها 29 دلار است.

header-banner

این محصول قرار بود از یک موتور با 85000 چرخش در دقیقه بهره ببرد که قدرت مکشی در حد 16 کیلو پاسکال را ارائه می‌کرد. اما در نسخه نهایی که به بازار عرضه شده شاهد یک برس غلتکی با 2300 چرخش در دقیقه و قدرت مکش 12000 پاسکال هستیم. نرخ استریلیزاسیون 99.9 درصدی و رطوبت‌زدایی با هوای گرم 50 درجه‌ سانتی‌گرادی از جمله ویژگی‌های مثبت در این دستگاه هستند که به خوبی قادرند کاربر را از شر مایت‌ها و سایر باکتری‌های موذی نجات دهند.

Mijia Mite Removal Apparatus

از بین برنده مایت بی‌سیم میجیا از یک دهانه بزرگ 20 سانتی‌متری برخوردار است که به خوبی بر روی سطح ملحفه و تشک قرار گرفته و در هر لحظه مساحت مناسبی را نظافت می‌کند. دستگیره بزرگ محصول دارای انحنای مناسبی است که در کنار دو غلتک قسمت پشتی، استفاده از دستگاه را بسیار آسان کرده‌اند.

موتور مستقلی که وظیفه چرخش غلتک برسی را برعهده دارد با ایجاد ضرباتی با فرکانس 10 هزار بار در هر دقیقه به سطح پارچه، باعث می‌شود تا حتی مایت‌هایی که درون بافت پارچه مخفی شده‌اند نیز از جای خود خارج شده و به سمت دهانه دستگاه مکیده شوند.

Mijia Mite Removal Apparatus

سیستم فیلتراسیون پیشرفته طراحی شده برای این دستگاه از بین برنده مایت باعث می‌شود تا هوای تمیز از گرد و غبار و مایت جدا شده و هر کدام در محفظه‌های مخصوص به خود قرار بگیرند. دستگاه از بین برنده مایت Mijia هنگام پاکسازی نور UV-C با طول موج 245 نانومتری را ساطع می‌کند تا DNA مایت‌های باکتریال را از بین برده و نرخ استریلیزاسیون 99.9 درصدی را ارائه دهد.

پست های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *