MIJIA LCD Blackboard
اخبار

نسخه 20 اینچی تخته‌سیاه هوشمند MIJIA LCD Blackboard شیائومی عرضه می‌شود

شیائومی در آگوست 2019 از تخته‌سیاه هوشمند خود تحت عنوان MIJIA LCD Blackboard در دو مدل 10 و 13.5 اینچی رونمایی کرد. این دو محصول به ترتیب 7 و 11 دلار قیمت‌گذاری شدند و حالا، تقریبا پس از گذشت یکسال، شیائومی تصمیم به عرضه نسخه 20 اینچی این تخته‌سیاه را دارد. تخته‌سیاه هوشمند جدید شیائومی از تاریخ 2 سپتامبر در کمپین جذب سرمایه عمومی قرار گرفته و با قیمت 19 دلاری در دسترس کاربران مشارکت کننده در کمپین قرار خواهد گرفت.

MIJIA LCD Blackboard

کاربران عادی که در کمپین شرکت نکرده‌اند باید این محصول را با قیمت 22 دلاری خریداری کنند. تخته سیاه هوشمند میجیا از یک نمایشگر 20 اینچی بهره برده و طراحی کلی آن کاملا با دو نسخه قبلی یکسان است. در واقع تفاوت اصلی در ابعاد به مراتب بزرگتر تخته سیاه است که البته توانمندی‌های آن را به طور محسوسی افزایش می‌دهد. این نمایشگر از پنل LCD حساس به فشار بهره برده و با استفاده از قلم مخصوص می‌توانید به راحتی هر آنچه دلتان می‌خواهد را بر روی نمایشگر بکشید.

 

MIJIA LCD Blackboard

تخته‌سیاه هوشمند MIJIA LCD Blackboard به ادعای شیائومی هیچگونه نور آبی تولید نمی‌کند و به همین دلیل کودکان با هر سن و سالی می‌توانند بدون مشکل چند ساعت از محصول استفاده کنند. این تخته سیاه تنها زمانی که با فشردن دکمه دایره‌ای شکل در سمت راست حاشیه پایینی نمایشگر، اطلاعات موجود بر روی صفحه نمایش را پاک کنید، باتری مصرف می‌کند و بدین ترتیب عمر باتری بسیار خوبی دارد.

 

MIJIA LCD Blackboard

در مدل‌های قبلی، تخته سیاه با استفاده از یک باتری سکه‌ای CR202 قادر به شارژدهی 365 روزه بود. این شارژدهی حتی در صورتی که روزانه 100 بار اطلاعات نمایشگر پاک شود نیز قابل دسترس است. به نظر می‌رسد این عمر باتری با توجه به افزایش ابعاد پنل، در نسخه جدید تا حدی کمتر شده باشد.

پست های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *