اخبار

دستگاه تصفیه هوا دسکتاپ میجیا MIJIA Desktop Air Purifie با قیمت 52 دلاری عرضه شد

شیائومی از دستگاه تصفیه کننده هوا جدید خود تحت عنوان MIJIA Desktop Air Purifier رونمایی کرد. این محصول در حال حاضر در کمپین جذب سرمایه عمومی و با قیمت 52 دلاری ارائه شده است و در هنگام عرضه عمومی نیز با قیمت 59 دلار در دسترس کاربران قرار می‌گیرد.

header-banner

برخلاف دستگاه‌های بزرگی که هوای کل خانه را تصفیه می‌کنند، این تصفیه کننده هوا در واقع فقط هوایی که در محیط اطراف میزکار خود تنفس می‌کنید را تصفیه می‌کند. دریچه خروجی هوا در این دستگاه به‌گونه‌ای طراحی شده تا محدوده‌ای که کاربر تنفس می‌کند را به طور کامل پوشش دهد. علاوه بر این، امکان چرخش و تغییر زاویه نیز وجود دارد تا هر کاربری با توجه به قد و ارتفاع صندلی و میز خود بتواند از مزایای دستگاه بهره‌ ببرد.

MIJIA Desktop Air Purifie

دستگاه تصفیه هوا دسکتاپ میجیا هیچ مزاحمتی را برای کاربر ایجاد نمی‌کند و هوای تصفیه شده با ملایمت به سمت صورت و بینی فرد حرکت می‌کند. کاور مغناطیسی امکان جداسازی و تعویض فیلتر را میسر کرده است و هنگامی که کاور از دستگاه جدا شده باشد، دستگاه به صورت خودکار خاموش خواهد شد.

MIJIA Desktop Air Purifie

علاوه بر این، MIJIA Desktop Air Purifier قابلیت‌های پاکسازی بسیار خوبی را در برابر آلودگی‌های رایجی که در هوای محیط کار وجود دارد، ارائه می‌کند. سیستم فیلتراسیون با استفاده از یک فیلتر بسیار دقیق و کارآمد، امکان فیلتر کردن 99.6 درصد ذرات با اندازه 0.3 میکرون و بیشتر را دارد و به خوبی ذرات PM2.5، ذرات آلرژی‌زا، گرد و غبار، دود سیگار و سایر آلودگی‌ها را از هوایی که تنفس می‌کنید پاکسازی می‌کند.

MIJIA Desktop Air Purifie

این دستگاه تصفیه هوا از وای‌فای بهره می‌برد و قابلیت اتصال به اپلیکیشن Mijia را دارد. کاربر می‌تواند از طریق گوشی هوشمند عمر فیلتر و کیفیت هوای در حال تنفس را مشاهده کند و یا دستگاه را خاموش کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *