اخبار

جارو شارژی Mijia Cordless Vacuum Cleaner Lite با قیمت 76 دلاری عرضه شد

کمپانی شیائومی از جارو شارژی جدید خود تحت عنوان Mijia Cordless Vacuum Cleaner Lite رونمایی کرد. این محصول با قیمت 76 دلار از تاریخ 20 نوامبر به بازار عرضه می‌شود. جارو شارژی جدید میجیا تنها 1.2 کیلوگرم وزن دارد و از مواد مستحکم و با دوام و در عین حال سبک وزن ساخته شده است.

این جارو شارژی از یک موتور جمع و جور و باتری داخلی با ظرفیت مناسب بهره می‌برد و به لطف وزن سبک قابلیت نظافت مکان‌های که دسترسی سختی دارند (مثلا سقف) را ارائه می‌دهد. موتور طراحی شده برای این محصول فاقد برس بوده و توانایی چرخش با دورهای بسیار بالا را دارد. این موتور توان مکش 17 کیلوپاسکالی را ارائه می‌دهد که برای نظافت هر گونه گرد و غبار و سایر مواردی که معمولا در محیط منزل وجود دارند عالی است.

جارو شارژی Mijia Cordless Vacuum Cleaner Lite با قیمت 76 دلاری عرضه شد

جارو شارژی Mijia Cordless Vacuum Cleaner Lite شیائومی می‌تواند در دو حالت با دو میزان توان مکشی کار کند. علاوه بر این، سیستم فیلتراسیون دقیق و بهداشتی به‌کار رفته در این محصول نیز عملکردی عالی دارد و به خوبی قادر به جداسازی گرد و غبار از هوای تمیز است. به ادعای شیائومی، باتری این جارو شارژی قادر است با یکبار شارژ کامل تا 45 دقیقه شارژدهی داشته باشد. این زمان برای نظافت یک واحد مسکونی با مساحت متوسط کافی خواهد بود.

جارو شارژی Mijia Cordless Vacuum Cleaner Lite با قیمت 76 دلاری عرضه شد

برای نظافت هر چه بهتر کف نیز می‌توانید از برس مخصوص چرخشی استفاده کنید که از یک موتو کاملا مستقل بهره برده و با سرعت چرخش بالای خود می‌تواند ذرات گرد و غباری که در شیارهای بین سرامیک‌ها قرار گرفته‌اند را به طور کامل تمیز کند. سری مخصوص مکش نیز از طراحی تخت برخوردرا است تا بتوان به راحتی هر سطحی را با آن نظافت کرد.

پست های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *