Mi Water Purifier H1000G
اخبار

دستگاه تصفیه آب Mi Water Purifier H1000G با قیمت 595 دلار عرضه شد

چند روز پیش شیائومی دستگاه تصفیه آب Mi Water Purifier H600G را به بازار عرضه کرد. این دستگاه از یک فیلتر شار بالا از نوع 600G با خروجی دوتایی بهره می‌برد. حالا شیائومی یک دستگاه تصفیه‌کننده آب جدید تحت عنوان Mi Water Purifier H1000G را به بازار عرضه کرده است که 595 دلار قیمت‌گذاری شده و کاربرانی که در کمپین جذب سرمایه یوپین شرکت کرده باشند می‌توانند این دستگاه را با قیمت 446 دلاری خریداری کنند.

header-banner

دستگاه تصفیه آب جدید شیائومی از ظرفیت تصفیه‌سازی بالاتری نسبت به مدل‌های قبلی بهره می‌برد و در واقع بالاترین حد صرفه‌جویی در آب را ارائه می‌دهد. این دستگاه قادر است در هر دقیقه 2.5 لیتر آب تصفیه شده را در دسترس کاربر قرار دهد که تقریبا نزدیک به عملکرد یک شیر آب معمولی در خانه‌های جدید است.

Mi Water Purifier H1000G

تصفیه‌کننده آب Mi Water Purifier H1000G شیائومی با نسبت 3:1 (آب تصفیه شده نسبت به آب غیرقابل استفاده) کار می‌کند و از این نظر حتی بالاتر از تصفیه‌کننده‌های تراز اول جهانی قرار می‌گیرد. به لطف فناوری فیلتراسیون دوتایی اسمز معکوس RO و یک فیلتر دو مرحله‌ای، آب آشامیدنی در هر خانه‌ای با بالاترین کیفیت، کمترین میزان سروصدا و هزینه در دسترس مصرف کننده قرار خواهد گرفت.

علاوه بر فیلتر دوگانه RO، یک فیلتر سه مرحله‌ای شامل لایه کتان PP، کربن از پیش فعال شده، مواد شیمیایی ضدرسوب و گرفتگی، کربن فعال شونده و موارد دیگر نیز در این دستگاه به‌کار گرفته شده‌اند. از نظر هزینه، فیلتر RO-800G که در دستگاه Mi Water Purifier H1000G مورد استفاده قرار گرفته است تا 3 سال نیازی به تعویض ندارد و هزینه تعویض آن پس از سه سال نیز تنها 0.15 دلار است.

Mi Water Purifier H1000G

این دستگاه تصفیه‌کننده آب از یک نمایشگر OLED بهره می‌برد که اطلاعات مربوط به کیفیت آب را نمایش می‌دهد. مانند بسیاری از محصولات شیائومی، این محصول نیز قابلیت اتصال به اپلیکیشن MIJIA را دارد و می‌توان کیفیت آب، عمر فیلتر یا اطلاعات لحظه‌ای در خصوص کارکرد دستگاه را مشاهده کرد.

پست های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *