Mi Beard Trimmer
اخبار

رونمایی از جدید ترین ماشین اصلاح شیائومی Bear Trimmer

برند شیائومی به تازگی از دستگاهی به نام Mi Beard Trimmer را در هند برای 1199 روپیه رو نمایی کرده است. که این محصول را بخش جدید از دسته نظافت خود قرار داده است. امیدوارم به زودی شاهد لوازم بیشتری در این بخش باشیم . Mi Beard Trimmer را می توان در حال حاضر میتوان  از Mi.com  و Amazon.in خریداری کرد و همچنین در فروشگاه می در سراسر کشور هند تهیه کرد.


یکی از ویژگی های خاصی که در Mi Bear Trimmer به چشم میخورد، “طراحی چهار لبه” می باشد. این دستگاه از جنس مواد ساختمانی است اما محکم و ارگونومیک تر، که بتوانید به آن راحتی در دست داشته باشید.

در بالا دستگاه ، یک دکمه پاور و شماره گیری قرار دارد که به کاربران امکان تنظیم طول تیغه را می دهد. همچنین میزان شارژ باقی مانده نیز وجود دارد.Trimmer هم با سیم و هم به صورت شارژی کار می کند.

شیائومی ادعا می کند که با یک بار شارژ تریمور  میتواند دستگاه تا 90دقیقه کار کند و همینطور بیشتر پاور بانک های  را نیز پشتیبانی کند همچنین به دلیل درگاه USB Type A این محصولات در روز های اولیه ، فروش چشم گیری را داشته است.

شماره گیری دایره ای به کاربر اجازه می دهد تا با 40 حالت  مختلف اصلاح نماید و این محصول دارای گواهی نامه IPX7 داراست ، به این معنی که می توان آن را به مدت 30 دقیقه در حداکثر 1 متر آب فرو برد.

رونمایی از جدید ترین ماشین اصلاح شیائومی Bear Trimmer

در زیر برخی از ویژگی های خاص این محصول را برسی می کنیم:

تیغه های محکم با دقت 0.5 میلی متر
تنظیم 40 حالت با دو شانه
90 دقیقه عمر باتری با یک بار شارژ
طراحی چهار لبه
گواهی نامه IPX7(ضد آب)
قفل سفر برای جلو گیری از روشن شدن خودکار دستگاه
استفاده از سیم و کابل (پشتیبانی از اکثر پاور بانک ها)

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *