شیائومی از ست 4 تایی چاقوی آشپزخانه HuoHou رونمایی کرد
اخبار

شیائومی از ست 4 تایی چاقوی آشپزخانه HuoHou رونمایی کرد

شیائومی از ست چهارتایی چاقوی آشپزخانه HuoHou رونمایی کرد. این محصول با قیمت بسیار مناسب 40 دلاری به فروش می‌رسد و کیفیت بالایی را ارائه می‌کند. ست چاقو آشپزخانه شیائومی شامل سه چاقو و یک پایه چوبی بسیار کارآمد است. این پایه چاقو از ابعاد 128 در 98 در 203 میلی‌متری بهره برده و در برابر نفوذ آب نیز مقاوم است.

کیفیت ساخت بالای این پایه چوبی باعث شده به آسانی خم نشده و یا در اثر ضربه نشکند. چاقوی آشپزخانه HuoHou که در این ست ارائه شده‌اند شامل چاقوی برش با طول 318 میلی‌متری است که برای بریدن انواع گوشت، ماهی و سبزیجات مورد استفاده قرار می‌گیرد. چاقوی بعدی چاقوی سرآشپز است که 300 میلی‌متر طول دارد و برای بریدن گوشت ماهی، گوشت قرمز، سبزیجات و سایر موارد قابل استفاده است.

شیائومی از ست 4 تایی چاقوی آشپزخانه HuoHou رونمایی کرد

شیائومی یک کارد میوه‌خوری هم در این مجموعه قرار داده است که 192 میلی‌متر طول دارد و برای پوست کندن و بریدن انواع میوه گزینه ایده‌آلی محسوب می‌شود. دسته تمامی چاقوها از نوعی رزین PP ساخته شده است که ساختاری پایدار و مستحکم دارد و به هیچ عنوان سمی نیست. این ماده تا حرارت 100 درجه سانتی‌گرادی مقاوم است و تغییر شکل نمی‌دهد.

کاربر می‌تواند چاقوهای ارائه شده در ست چهارتایی HuoHou را مستقیما درون ماشین ظرفشویی قرار داده و بدون نگرانی از آسیب دیدن آنها را تمیز کند. جنس تیغه چاقوها از نوعی استیل ضدزنگ تحت عنوان 30cr13 ساخته شده که از سختی و مقاومت بالایی در برابر ساییدگی و خراش برخوردار است.

شیائومی از ست 4 تایی چاقوی آشپزخانه HuoHou رونمایی کرد

فناوری تیز شدن با فشار آب به‌کار رفته در این تیغه‌ها باعث شده تا این چاقوها نسبت به چاقوهای آشپزخانه رایج به مراتب تیزتر باشند. این فناوری لبه چاقو را در زاویه 40 الی 45 درجه‌ای تیز می‌کند و اثر آن نیز پایداری و دوام بیشتری نسبت به روش‌های مکانیکی دارد.

پست های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *